Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (1. zápas) |
13:3 07.05.2011 08:00 |
|
PUNISHERS - MLADÍ SVIŠTI
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:10 07.05.2011 09:30 |
|
FBC Barbie team - Fretky
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:3 s.n. 07.05.2011 11:00 |
|
POTHEADS - K.O.
Štvrťfinále (4. zápas) |
16:4 04.06.2011 08:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (2. zápas) |
13:5 14.05.2011 08:00 |
|
PUNISHERS - MLADÍ SVIŠTI
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:13 14.05.2011 09:30 |
|
Fretky - FBC Barbie team
Štvrťfinále (2. zápas) |
13:4 14.05.2011 11:00 |
|
K.O. - POTHEADS
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:9 s.n. 14.05.2011 12:30 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (3. zápas) |
11:1 21.05.2011 08:00 |
|
PUNISHERS - MLADÍ SVIŠTI
Štvrťfinále (3. zápas) |
8:10 21.05.2011 09:30 |
|
Fretky - FBC Barbie team
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:11 21.05.2011 11:00 |
|
POTHEADS - K.O.
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:7 21.05.2011 12:30 |
|
K.O. - POTHEADS
Štvrťfinále (3. zápas) |
4:12 28.05.2011 11:00 |
|
FBC Barbie team - Fretky
Štvrťfinále (4. zápas) |
11:3 28.05.2011 09:30 |
|
FBC Barbie team - Fretky
Štvrťfinále (5. zápas) |
5:8 04.06.2011 09:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - POTHEADS
Semifinále (1. zápas) |
7:15 11.06.2011 08:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
Semifinále (2. zápas) |
7:6 11.06.2011 11:00 |
|
Fretky - MLADÍ SVIŠTI
Semifinále (1. zápas) |
6:9 11.06.2011 09:30 |
|
MLADÍ SVIŠTI - Fretky
Semifinále (2. zápas) |
16:7 11.06.2011 12:30 |
|
POTHEADS - EL NIŇOS
Semifinále (3. zápas) |
7:6 s.n. 18.06.2011 08:00 |
|
POTHEADS - EL NIŇOS
Semifinále (4. zápas) |
5:7 18.06.2011 11:00 |
|
Fretky - MLADÍ SVIŠTI
Semifinále (3. zápas) |
5:10 18.06.2011 09:30 |
|
POTHEADS - EL NIŇOS
Semifinále (5. zápas) |
7:5 25.06.2011 08:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
POTHEADS - MLADÍ SVIŠTI
Finále (1. zápas) |
11:5 25.06.2011 12:00 |
|
POTHEADS - MLADÍ SVIŠTI
Finále (2. zápas) |
12:6 02.07.2011 08:30 |
|
POTHEADS - MLADÍ SVIŠTI
Finále (3. zápas) |
11:6 02.07.2011 11:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Fretky - EL NIŇOS
o 3. miesto (1. zápas) |
9:8 02.07.2011 10:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - POTHEADS
1. kolo |
5:13 25.09.2010 08:00 |
|
K.O. - JSC -Lycans
1. kolo |
19:7 25.09.2010 09:30 |
|
3
Fretky - MLADÍ SVIŠTI
1. kolo |
3:4 25.09.2010 11:00 |
|
FBC Barbie team - PUNISHERS
1. kolo |
5:4 25.09.2010 12:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - FBC Scorpions
2. kolo |
2:11 02.10.2010 08:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Barbie team
2. kolo |
3:2 02.10.2010 09:30 |
|
Fretky - POTHEADS
2. kolo |
6:8 02.10.2010 11:00 |
|
JSC -Lycans - MLADÍ SVIŠTI
2. kolo |
1:23 02.10.2010 12:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
3. kolo |
12:2 09.10.2010 08:00 |
|
MLADÍ SVIŠTI - K.O.
3. kolo |
12:5 09.10.2010 09:30 |
|
JSC -Lycans - POTHEADS
3. kolo |
5:26 09.10.2010 11:00 |
|
1
PUNISHERS - Fretky
3. kolo |
5:9 09.10.2010 12:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Barbie team - FBC Scorpions
4. kolo |
8:2 16.10.2010 08:00 |
|
EL NIŇOS - Fretky
4. kolo |
6:8 16.10.2010 09:30 |
|
JSC -Lycans - PUNISHERS
4. kolo |
4:11 16.10.2010 11:00 |
|
K.O. - POTHEADS
4. kolo |
6:6 16.10.2010 12:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MLADÍ SVIŠTI - POTHEADS
5. kolo |
7:5 23.10.2010 08:00 |
|
PUNISHERS - K.O.
5. kolo |
5:14 23.10.2010 09:30 |
|
EL NIŇOS - JSC -Lycans
5. kolo |
5:0 kont. 23.10.2010 11:00 |
|
FBC Barbie team - Fretky
5. kolo |
10:10 23.10.2010 12:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fretky - FBC Scorpions
6. kolo |
6:9 30.10.2010 08:00 |
|
FBC Barbie team - JSC -Lycans
6. kolo |
9:3 30.10.2010 09:30 |
|
EL NIŇOS - K.O.
6. kolo |
12:9 30.10.2010 11:00 |
|
PUNISHERS - MLADÍ SVIŠTI
6. kolo |
8:3 30.10.2010 12:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - JSC -Lycans
7. kolo |
9:5 06.11.2010 08:00 |
|
PUNISHERS - POTHEADS
7. kolo |
8:18 06.11.2010 09:30 |
|
EL NIŇOS - MLADÍ SVIŠTI
7. kolo |
3:4 06.11.2010 11:00 |
|
FBC Barbie team - K.O.
7. kolo |
7:5 06.11.2010 12:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
K.O. - FBC Scorpions
8. kolo |
0:5 kont. 13.11.2010 08:00 |
|
Fretky - JSC -Lycans
8. kolo |
20:7 13.11.2010 09:30 |
|
FBC Barbie team - MLADÍ SVIŠTI
8. kolo |
5:6 13.11.2010 11:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
8. kolo |
8:2 13.11.2010 12:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
PUNISHERS - EL NIŇOS
9. kolo |
1:7 20.11.2010 08:00 |
|
1
POTHEADS - FBC Barbie team
9. kolo |
8:5 20.11.2010 09:30 |
|
1
K.O. - Fretky
9. kolo |
14:6 20.11.2010 11:00 |
|
1
MLADÍ SVIŠTI - FBC Scorpions
9. kolo |
6:3 08.01.2011 09:30 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - POTHEADS
10. kolo |
5:15 27.11.2010 08:00 |
|
JSC -Lycans - K.O.
10. kolo |
5:0 kont. 27.11.2010 09:30 |
|
Fretky - MLADÍ SVIŠTI
10. kolo |
2:11 27.11.2010 11:00 |
|
FBC Barbie team - PUNISHERS
10. kolo |
14:6 08.01.2011 08:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - FBC Scorpions
11. kolo |
7:8 04.12.2010 09:30 |
|
POTHEADS - Fretky
11. kolo |
9:9 04.12.2010 11:00 |
|
MLADÍ SVIŠTI - JSC -Lycans
11. kolo |
21:1 04.12.2010 12:30 |
|
1
FBC Barbie team - EL NIŇOS
11. kolo |
5:6 08.01.2011 11:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - EL NIŇOS
12. kolo |
2:6 11.12.2010 08:00 |
|
K.O. - MLADÍ SVIŠTI
12. kolo |
3:7 11.12.2010 09:30 |
|
JSC -Lycans - POTHEADS
12. kolo |
8:25 11.12.2010 11:00 |
|
Fretky - PUNISHERS
12. kolo |
10:8 11.12.2010 12:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Barbie team - FBC Scorpions
13. kolo |
8:8 18.12.2010 08:00 |
|
EL NIŇOS - Fretky
13. kolo |
13:5 18.12.2010 09:30 |
|
PUNISHERS - JSC -Lycans
13. kolo |
5:6 18.12.2010 11:00 |
|
POTHEADS - K.O.
13. kolo |
15:8 18.12.2010 12:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
MLADÍ SVIŠTI - POTHEADS
14. kolo |
8:8 15.01.2011 08:00 |
|
1
K.O. - PUNISHERS
14. kolo |
13:9 15.01.2011 09:30 |
|
2
JSC -Lycans - EL NIŇOS
14. kolo |
4:14 15.01.2011 11:00 |
|
Fretky - FBC Barbie team
14. kolo |
7:5 15.01.2011 12:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Barbie team - JSC -Lycans
15. kolo |
6:7 22.01.2011 09:30 |
|
FBC Scorpions - Fretky
15. kolo |
5:5 22.01.2011 11:00 |
|
PUNISHERS - MLADÍ SVIŠTI
15. kolo |
7:13 22.01.2011 12:30 |
|
1
EL NIŇOS - K.O.
15. kolo |
15:5 30.04.2011 09:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
JSC -Lycans - FBC Scorpions
16. kolo |
4:11 29.01.2011 08:00 |
|
POTHEADS - PUNISHERS
16. kolo |
20:5 29.01.2011 09:30 |
|
MLADÍ SVIŠTI - EL NIŇOS
16. kolo |
7:7 29.01.2011 11:00 |
|
K.O. - FBC Barbie team
16. kolo |
7:11 29.01.2011 12:30 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - K.O.
17. kolo |
10:7 12.02.2011 08:00 |
|
JSC -Lycans - Fretky
17. kolo |
6:14 12.02.2011 09:30 |
|
MLADÍ SVIŠTI - FBC Barbie team
17. kolo |
6:4 12.02.2011 11:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
17. kolo |
4:6 16.04.2011 10:15 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
K.O. - Fretky
18. kolo |
7:9 16.04.2011 11:30 |
|
PUNISHERS - EL NIŇOS
18. kolo |
6:3 23.04.2011 09:00 |
|
MLADÍ SVIŠTI - FBC Scorpions
18. kolo |
5:0 kont. 30.04.2011 08:00 |
|
POTHEADS - FBC Barbie team
18. kolo |
25:11 30.04.2011 11:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
POTHEADS - FBC Scorpions
19. kolo |
10:6 26.02.2011 08:00 |
|
JSC -Lycans - K.O.
19. kolo |
7:16 26.02.2011 09:30 |
|
MLADÍ SVIŠTI - Fretky
19. kolo |
8:9 26.02.2011 11:00 |
|
FBC Barbie team - PUNISHERS
19. kolo |
11:7 26.02.2011 12:30 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - FBC Scorpions
20. kolo |
8:8 05.03.2011 08:00 |
|
FBC Barbie team - EL NIŇOS
20. kolo |
5:12 05.03.2011 09:30 |
|
POTHEADS - Fretky
20. kolo |
7:15 05.03.2011 11:00 |
|
MLADÍ SVIŠTI - JSC -Lycans
20. kolo |
15:2 05.03.2011 12:30 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - EL NIŇOS
21. kolo |
5:4 12.03.2011 08:00 |
|
K.O. - MLADÍ SVIŠTI
21. kolo |
7:7 12.03.2011 09:30 |
|
JSC -Lycans - POTHEADS
21. kolo |
3:55 12.03.2011 11:00 |
|
Fretky - PUNISHERS
21. kolo |
13:4 12.03.2011 12:30 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - Fretky
22. kolo |
13:8 19.03.2011 09:30 |
|
POTHEADS - K.O.
22. kolo |
17:6 19.03.2011 11:00 |
|
PUNISHERS - JSC -Lycans
22. kolo |
13:6 19.03.2011 12:30 |
|
FBC Barbie team - FBC Scorpions
22. kolo |
8:7 23.04.2011 12:30 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MLADÍ SVIŠTI - POTHEADS
23. kolo |
9:6 26.03.2011 08:00 |
|
K.O. - PUNISHERS
23. kolo |
12:10 26.03.2011 09:30 |
|
JSC -Lycans - EL NIŇOS
23. kolo |
6:15 26.03.2011 11:00 |
|
Fretky - FBC Barbie team
23. kolo |
6:10 26.03.2011 12:30 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - Fretky
24. kolo |
3:4 02.04.2011 08:00 |
|
FBC Barbie team - JSC -Lycans
24. kolo |
11:1 02.04.2011 09:30 |
|
EL NIŇOS - K.O.
24. kolo |
10:3 02.04.2011 11:00 |
|
PUNISHERS - MLADÍ SVIŠTI
24. kolo |
0:5 kont. 02.04.2011 12:30 |
25. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
JSC -Lycans - FBC Scorpions
25. kolo |
5:0 kont. 09.04.2011 07:45 |
|
K.O. - FBC Barbie team
25. kolo |
8:7 09.04.2011 09:00 |
|
POTHEADS - PUNISHERS
25. kolo |
22:2 09.04.2011 11:30 |
|
MLADÍ SVIŠTI - EL NIŇOS
25. kolo |
5:0 kont. 09.04.2011 12:30 |
26. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fretky - JSC -Lycans
26. kolo |
22:2 09.04.2011 10:15 |
|
FBC Scorpions - K.O.
26. kolo |
7:7 16.04.2011 07:45 |
|
FBC Barbie team - MLADÍ SVIŠTI
26. kolo |
3:11 16.04.2011 09:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
26. kolo |
12:6 16.04.2011 12:45 |
27. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
MLADÍ SVIŠTI - FBC Scorpions
27. kolo |
4:2 23.04.2011 07:45 |
|
POTHEADS - FBC Barbie team
27. kolo |
10:8 23.04.2011 10:15 |
|
PUNISHERS - EL NIŇOS
27. kolo |
3:21 23.04.2011 11:30 |
|
K.O. - Fretky
27. kolo |
10:8 30.04.2011 12:30 |