Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:2 23.02.2013 09:00 |
|
Fretky Martenz - K.O.
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:5 23.02.2013 10:00 |
|
White Wolves - POTHEADS
Štvrťfinále (1. zápas) |
0:5 23.02.2013 11:00 |
|
EL NIŇOS - Skalité PANTHERS
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:0 kont. 23.02.2013 12:00 |
|
White Wolves - POTHEADS
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:8 02.03.2013 09:00 |
|
K.O. - Fretky Martenz
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:2 02.03.2013 10:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:8 02.03.2013 11:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (3. zápas) |
10:3 09.03.2013 09:00 |
|
K.O. - Fretky Martenz
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:7 09.03.2013 10:00 |
|
White Wolves - POTHEADS
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:10 09.03.2013 11:00 |
|
White Wolves - POTHEADS
Štvrťfinále (4. zápas) |
8:7 16.03.2013 09:00 |
|
K.O. - Fretky Martenz
Štvrťfinále (4. zápas) |
1:5 16.03.2013 10:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (4. zápas) |
3:5 16.03.2013 11:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (5. zápas) |
0:5 23.03.2013 09:00 |
|
K.O. - Fretky Martenz
Štvrťfinále (5. zápas) |
8:3 23.03.2013 10:00 |
|
White Wolves - POTHEADS
Štvrťfinále (5. zápas) |
3:10 23.03.2013 11:00 |
|
Fretky Martenz - K.O.
Štvrťfinále (6. zápas) |
4:4 06.04.2013 08:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
Štvrťfinále (6. zápas) |
1:2 06.04.2013 09:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Semifinále (1. zápas) |
2:4 13.04.2013 09:00 |
|
Fretky Martenz - POTHEADS
Semifinále (1. zápas) |
2:5 13.04.2013 10:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Semifinále (2. zápas) |
5:4 13.04.2013 11:00 |
|
POTHEADS - Fretky Martenz
Semifinále (2. zápas) |
8:5 13.04.2013 12:00 |
|
Fretky Martenz - POTHEADS
Semifinále (3. zápas) |
6:9 20.04.2013 09:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Semifinále (3. zápas) |
4:3 20.04.2013 10:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Semifinále (4. zápas) |
3:2 27.04.2013 09:00 |
|
Fretky Martenz - POTHEADS
Semifinále (4. zápas) |
1:7 27.04.2013 10:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
Semifinále (5. zápas) |
6:2 04.05.2013 09:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - POTHEADS
Finále (2. zápas) |
0:1 18.05.2013 09:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
Finále (1. zápas) |
3:4 11.05.2013 09:15 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
Finále (3. zápas) |
3:2 25.05.2013 10:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
Finále (4. zápas) |
2:3 01.06.2013 09:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
Finále (5. zápas) |
4:3 08.06.2013 09:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
Finále (6. zápas) |
1:4 15.06.2013 09:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Scorpions - Fretky Martenz
o 3. miesto (2. zápas) |
4:10 18.05.2013 10:00 |
|
Fretky Martenz - FBC Scorpions
o 3. miesto (1. zápas) |
3:6 11.05.2013 10:45 |
|
Fretky Martenz - FBC Scorpions
o 3. miesto (3. zápas) |
4:4 25.05.2013 09:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
White Wolves - EL NIŇOS
1. kolo |
3:4 22.09.2012 10:00 |
|
PUNISHERS - POTHEADS
1. kolo |
2:9 22.09.2012 11:00 |
|
Skalité PANTHERS - K.O.
1. kolo |
2:8 22.09.2012 12:00 |
|
Fretky Martenz - FBC Scorpions
1. kolo |
1:3 08.12.2012 09:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - K.O.
2. kolo |
9:1 29.09.2012 09:00 |
|
POTHEADS - FBC Scorpions
2. kolo |
4:3 29.09.2012 10:00 |
|
White Wolves - Fretky Martenz
2. kolo |
3:9 29.09.2012 11:00 |
|
PUNISHERS - Skalité PANTHERS
2. kolo |
10:6 27.10.2012 09:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Skalité PANTHERS - FBC Scorpions
3. kolo |
3:6 06.10.2012 09:00 |
|
White Wolves - POTHEADS
3. kolo |
3:10 06.10.2012 10:00 |
|
EL NIŇOS - Fretky Martenz
3. kolo |
1:1 06.10.2012 11:00 |
|
K.O. - PUNISHERS
3. kolo |
7:5 06.10.2012 12:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - EL NIŇOS
4. kolo |
2:6 13.10.2012 09:00 |
|
Skalité PANTHERS - White Wolves
4. kolo |
0:5 kont. 13.10.2012 10:00 |
|
1
POTHEADS - Fretky Martenz
4. kolo |
5:2 13.10.2012 11:00 |
|
FBC Scorpions - K.O.
4. kolo |
5:6 13.10.2012 12:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
POTHEADS - EL NIŇOS
5. kolo |
2:4 20.10.2012 09:00 |
|
Skalité PANTHERS - Fretky Martenz
5. kolo |
2:13 20.10.2012 10:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
5. kolo |
6:4 20.10.2012 11:00 |
|
White Wolves - K.O.
5. kolo |
1:3 20.10.2012 12:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - White Wolves
6. kolo |
10:4 27.10.2012 10:00 |
|
POTHEADS - Skalité PANTHERS
6. kolo |
7:1 27.10.2012 11:00 |
|
K.O. - Fretky Martenz
6. kolo |
3:7 27.10.2012 12:00 |
|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
6. kolo |
5:1 24.11.2012 11:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Skalité PANTHERS - EL NIŇOS
7. kolo |
0:9 03.11.2012 09:00 |
|
PUNISHERS - Fretky Martenz
7. kolo |
4:6 03.11.2012 10:00 |
|
White Wolves - FBC Scorpions
7. kolo |
3:4 03.11.2012 11:00 |
|
K.O. - POTHEADS
7. kolo |
1:2 03.11.2012 12:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - White Wolves
8. kolo |
10:2 15.12.2012 09:00 |
|
FBC Scorpions - Fretky Martenz
8. kolo |
1:1 15.12.2012 10:00 |
|
PUNISHERS - POTHEADS
8. kolo |
8:6 15.12.2012 11:00 |
|
Skalité PANTHERS - K.O.
8. kolo |
5:7 15.12.2012 12:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Skalité PANTHERS - PUNISHERS
9. kolo |
5:12 17.11.2012 09:00 |
|
FBC Scorpions - POTHEADS
9. kolo |
2:5 17.11.2012 10:00 |
|
White Wolves - Fretky Martenz
9. kolo |
5:8 17.11.2012 11:00 |
|
K.O. - EL NIŇOS
9. kolo |
1:6 17.11.2012 12:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
White Wolves - POTHEADS
10. kolo |
2:7 24.11.2012 10:00 |
|
Skalité PANTHERS - FBC Scorpions
10. kolo |
4:3 24.11.2012 11:00 |
|
K.O. - PUNISHERS
10. kolo |
5:6 24.11.2012 12:00 |
|
EL NIŇOS - Fretky Martenz
10. kolo |
4:2 16.02.2013 09:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
PUNISHERS - EL NIŇOS
11. kolo |
4:7 01.12.2012 09:00 |
|
Skalité PANTHERS - White Wolves
11. kolo |
6:7 01.12.2012 10:00 |
|
Fretky Martenz - POTHEADS
11. kolo |
1:8 01.12.2012 11:00 |
|
K.O. - FBC Scorpions
11. kolo |
2:3 01.12.2012 12:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fretky Martenz - Skalité PANTHERS
12. kolo |
6:3 08.12.2012 10:00 |
|
PUNISHERS - FBC Scorpions
12. kolo |
1:7 08.12.2012 11:00 |
|
K.O. - White Wolves
12. kolo |
4:5 08.12.2012 12:00 |
|
EL NIŇOS - POTHEADS
12. kolo |
5:1 26.01.2013 11:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - FBC Scorpions
13. kolo |
2:2 26.01.2013 09:00 |
|
White Wolves - PUNISHERS
13. kolo |
4:6 26.01.2013 10:00 |
|
Fretky Martenz - K.O.
13. kolo |
8:2 26.01.2013 12:00 |
|
POTHEADS - Skalité PANTHERS
13. kolo |
5:0 kont. 16.02.2013 10:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
EL NIŇOS - Skalité PANTHERS
14. kolo |
14:1 09.02.2013 09:00 |
|
PUNISHERS - Fretky Martenz
14. kolo |
5:11 09.02.2013 10:00 |
|
White Wolves - FBC Scorpions
14. kolo |
2:2 09.02.2013 11:00 |
|
K.O. - POTHEADS
14. kolo |
3:8 09.02.2013 12:00 |