Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
10:3 06.05.2014 20:00 |
|
Unihoc Žirafa - GVARZA
Štvrťfinále (1. zápas) |
13:4 13.05.2014 17:00 |
|
TUČNIACI - GBZA
Štvrťfinále (1. zápas) |
17:6 09.05.2014 18:00 |
|
FBK Martinské medvede - All Stars
Štvrťfinále (1. zápas) |
12:5 13.05.2014 18:30 |
|
GVARZA - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:9 15.05.2014 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC PB Puschkin
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:14 20.05.2014 20:00 |
|
All Stars - FBK Martinské medvede
Štvrťfinále (2. zápas) |
10:11 20.05.2014 18:30 |
|
GBZA - TUČNIACI
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:8 16.05.2014 19:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - FBK Martinské medvede
Semifinále (1. zápas) |
11:5 27.05.2014 18:30 |
|
FBC PB Puschkin - Unihoc Žirafa
Semifinále (2. zápas) |
3:10 03.06.2014 20:00 |
|
FBC PB Puschkin - Unihoc Žirafa
Semifinále (1. zápas) |
5:6 29.05.2014 18:30 |
|
FBK Martinské medvede - TUČNIACI
Semifinále (2. zápas) |
5:3 04.06.2014 20:00 |
|
TUČNIACI - FBK Martinské medvede
Semifinále (3. zápas) |
10:5 09.06.2014 20:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
Finále (1. zápas) |
7:8 17.06.2014 20:00 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
Finále (2. zápas) |
11:6 25.06.2014 20:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - FBK Martinské medvede
o 3. miesto (1. zápas) |
7:8 25.06.2014 18:30 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
All Stars - Žirafáci
1. kolo |
9:7 22.10.2013 17:00 |
|
GBZA - GVARZA
1. kolo |
3:4 24.10.2013 17:00 |
|
1
Beer Brothers - Unihoc Žirafa
1. kolo |
5:13 24.10.2013 18:30 |
|
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
1. kolo |
8:8 25.10.2013 19:15 |
|
1
FBK Martinské medvede - KIA ENGINE Team
1. kolo |
9:6 29.10.2013 18:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
All Stars - Beer Brothers
2. kolo |
9:7 05.11.2013 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
2. kolo |
5:5 05.11.2013 18:30 |
|
KIA ENGINE Team - GBZA
2. kolo |
9:8 07.11.2013 17:00 |
|
Žirafáci - GVARZA
2. kolo |
13:4 21.11.2013 17:00 |
|
TUČNIACI - FBK Martinské medvede
2. kolo |
12:10 28.11.2013 18:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - All Stars
3. kolo |
13:4 12.11.2013 18:30 |
|
1
FBK Martinské medvede - Unihoc Žirafa
3. kolo |
5:9 14.11.2013 18:30 |
|
GBZA - TUČNIACI
3. kolo |
4:22 15.11.2013 19:15 |
|
GVARZA - KIA ENGINE Team
3. kolo |
14:10 26.11.2013 17:00 |
|
Beer Brothers - Žirafáci
3. kolo |
5:13 28.11.2013 17:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Žirafáci - KIA ENGINE Team
4. kolo |
6:8 14.11.2013 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - GBZA
4. kolo |
12:9 19.11.2013 17:00 |
|
Beer Brothers - FBC PB Puschkin
4. kolo |
2:12 19.11.2013 18:30 |
|
TUČNIACI - GVARZA
4. kolo |
12:5 03.12.2013 17:00 |
|
All Stars - FBK Martinské medvede
4. kolo |
2:13 10.01.2014 19:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GVARZA - Unihoc Žirafa
5. kolo |
7:10 10.12.2013 18:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
5. kolo |
3:12 12.12.2013 17:00 |
|
FBK Martinské medvede - Beer Brothers
5. kolo |
13:2 12.12.2013 18:30 |
|
FBC PB Puschkin - Žirafáci
5. kolo |
11:3 kont. 13.12.2013 19:00 |
|
GBZA - All Stars
5. kolo |
3:9 28.01.2014 17:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
6. kolo |
10:7 19.12.2013 18:30 |
|
Beer Brothers - GBZA
6. kolo |
9:10 09.01.2014 17:00 |
|
Žirafáci - TUČNIACI
6. kolo |
4:18 09.01.2014 18:30 |
|
FBC PB Puschkin - FBK Martinské medvede
6. kolo |
7:8 28.01.2014 18:30 |
|
All Stars - GVARZA
6. kolo |
14:12 04.02.2014 17:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
Žirafáci - FBK Martinské medvede
7. kolo |
2:22 07.11.2013 18:30 |
|
GVARZA - Beer Brothers
7. kolo |
8:7 12.11.2013 17:00 |
|
GBZA - FBC PB Puschkin
7. kolo |
5:16 26.11.2013 18:30 |
|
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
7. kolo |
10:5 05.12.2013 18:30 |
|
KIA ENGINE Team - All Stars
7. kolo |
12:11 10.12.2013 17:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
All Stars - TUČNIACI
8. kolo |
8:18 21.01.2014 17:00 |
|
Beer Brothers - KIA ENGINE Team
8. kolo |
11:6 21.01.2014 18:30 |
|
Žirafáci - Unihoc Žirafa
8. kolo |
8:24 23.01.2014 17:00 |
|
FBK Martinské medvede - GBZA
8. kolo |
13:3 23.01.2014 18:30 |
|
FBC PB Puschkin - GVARZA
8. kolo |
19:4 24.01.2014 19:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GBZA - Žirafáci
9. kolo |
7:19 17.12.2013 17:00 |
|
1
Unihoc Žirafa - All Stars
9. kolo |
20:4 14.01.2014 17:00 |
|
GVARZA - FBK Martinské medvede
9. kolo |
2:22 14.01.2014 18:30 |
|
TUČNIACI - Beer Brothers
9. kolo |
11:8 16.01.2014 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC PB Puschkin
9. kolo |
5:17 16.01.2014 18:30 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GBZA - GVARZA
10. kolo |
5:0 kont. 25.02.2014 17:00 |
|
FBK Martinské medvede - KIA ENGINE Team
10. kolo |
11:4 25.02.2014 18:30 |
|
All Stars - Žirafáci
10. kolo |
8:8 27.02.2014 17:00 |
|
Beer Brothers - Unihoc Žirafa
10. kolo |
3:6 27.02.2014 18:30 |
|
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
10. kolo |
5:8 28.02.2014 19:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - GBZA
11. kolo |
11:5 04.02.2014 18:30 |
|
Žirafáci - GVARZA
11. kolo |
7:14 06.02.2014 17:00 |
|
TUČNIACI - FBK Martinské medvede
11. kolo |
7:6 06.02.2014 18:30 |
|
All Stars - Beer Brothers
11. kolo |
8:8 11.02.2014 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
11. kolo |
9:10 13.02.2014 18:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Beer Brothers - Žirafáci
12. kolo |
5:0 kont. 30.01.2014 17:00 |
|
FBK Martinské medvede - Unihoc Žirafa
12. kolo |
2:5 30.01.2014 18:30 |
|
GVARZA - KIA ENGINE Team
12. kolo |
10:4 11.02.2014 18:30 |
|
GBZA - TUČNIACI
12. kolo |
0:19 13.02.2014 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - All Stars
12. kolo |
5:0 kont. 25.03.2014 18:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - GVARZA
13. kolo |
12:2 04.03.2014 17:00 |
|
Beer Brothers - FBC PB Puschkin
13. kolo |
3:17 04.03.2014 18:30 |
|
Žirafáci - KIA ENGINE Team
13. kolo |
8:13 06.03.2014 17:00 |
|
1
Unihoc Žirafa - GBZA
13. kolo |
20:10 07.03.2014 19:00 |
|
All Stars - FBK Martinské medvede
13. kolo |
3:18 11.03.2014 18:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Martinské medvede - Beer Brothers
14. kolo |
9:0 06.03.2014 18:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
14. kolo |
9:17 20.03.2014 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - Žirafáci
14. kolo |
20:7 20.03.2014 18:30 |
|
GVARZA - Unihoc Žirafa
14. kolo |
7:22 25.03.2014 17:00 |
|
GBZA - All Stars
14. kolo |
13:8 27.03.2014 17:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Beer Brothers - GBZA
15. kolo |
7:10 11.03.2014 17:00 |
|
Žirafáci - TUČNIACI
15. kolo |
6:29 13.03.2014 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
15. kolo |
9:2 13.03.2014 18:30 |
|
All Stars - GVARZA
15. kolo |
14:10 18.03.2014 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - FBK Martinské medvede
15. kolo |
10:7 18.03.2014 18:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - All Stars
16. kolo |
7:8 01.04.2014 18:30 |
|
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
16. kolo |
7:11 03.04.2014 17:00 |
|
GVARZA - Beer Brothers
16. kolo |
4:8 08.04.2014 17:00 |
|
GBZA - FBC PB Puschkin
16. kolo |
11:11 11.04.2014 19:00 |
|
FBK Martinské medvede - Žirafáci
16. kolo |
24:6 06.05.2014 18:30 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Žirafáci - Unihoc Žirafa
17. kolo |
8:17 24.04.2014 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - GVARZA
17. kolo |
13:8 24.04.2014 18:30 |
|
All Stars - TUČNIACI
17. kolo |
0:5 kont. 25.04.2014 19:00 |
|
Beer Brothers - KIA ENGINE Team
17. kolo |
8:14 29.04.2014 17:00 |
|
FBK Martinské medvede - GBZA
17. kolo |
9:4 29.04.2014 18:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GBZA - Žirafáci
18. kolo |
6:7 17.01.2014 19:00 |
|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
18. kolo |
16:1 25.03.2014 18:30 |
|
TUČNIACI - Beer Brothers
18. kolo |
10:7 15.04.2014 17:00 |
|
GVARZA - FBK Martinské medvede
18. kolo |
3:7 15.04.2014 18:30 |
|
Unihoc Žirafa - All Stars
18. kolo |
14:3 15.04.2014 20:00 |