Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
9:4 22.05.2017 17:40 |
|
FBC Bypass Púchov - Wild card
Štvrťfinále (1. zápas) |
11:4 24.05.2017 17:40 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
Štvrťfinále (1. zápas) |
9:5 24.05.2017 19:10 |
|
FBC KNM - FBC MEDVEDE Team ZA
Štvrťfinále (1. zápas) |
14:0 22.05.2017 19:10 |
|
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
4:12 05.06.2017 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Wild card
Štvrťfinále (2. zápas) |
9:4 29.05.2017 19:10 |
|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:2 31.05.2017 17:40 |
|
FBC KNM - FBC MEDVEDE Team ZA
Štvrťfinále (2. zápas) |
11:5 31.05.2017 19:10 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - Unihoc Žirafa
Semifinále (1. zápas) |
9:10 s.n. 14.06.2017 19:00 |
|
FBC KNM - FBC Bypass Púchov
Semifinále (1. zápas) |
9:2 07.06.2017 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
Semifinále (2. zápas) |
1:8 12.06.2017 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
Semifinále (2. zápas) |
9:5 19.06.2017 17:45 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
Finále (1. zápas) |
4:8 21.06.2017 19:00 |
|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
Finále (2. zápas) |
3:6 26.06.2017 19:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - FBC Bypass Púchov
o 3. miesto (1. zápas) |
6:3 26.06.2017 17:40 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC Bypass Púchov
1. kolo |
7:6 s.n. 17.10.2016 18:00 |
|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
1. kolo |
8:9 s.n. 17.10.2016 19:21 |
|
1
Globesy Wizards - FBC KNM
1. kolo |
1:9 19.10.2016 18:00 |
|
1
Unihoc Žirafa - Wild card
1. kolo |
12:5 19.10.2016 19:21 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC PB Puschkin
2. kolo |
6:11 24.10.2016 18:00 |
|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
2. kolo |
12:7 24.10.2016 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - Globesy Wizards
2. kolo |
11:4 26.10.2016 18:00 |
|
Wild card - TUČNIACI
2. kolo |
4:9 26.10.2016 19:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - FBC Bypass Púchov
3. kolo |
6:5 31.10.2016 18:00 |
|
TUČNIACI - FBC KNM
3. kolo |
5:12 31.10.2016 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
3. kolo |
4:7 02.11.2016 19:30 |
|
Globesy Wizards - FBC MEDVEDE Team ZA
3. kolo |
8:6 19.12.2016 18:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - Globesy Wizards
4. kolo |
5:4 07.11.2016 18:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Wild card
4. kolo |
13:4 07.11.2016 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
4. kolo |
12:6 09.11.2016 18:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Unihoc Žirafa
4. kolo |
6:12 09.11.2016 19:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wild card - FBC KNM
5. kolo |
5:16 14.11.2016 19:30 |
|
Globesy Wizards - FBC Bypass Púchov
5. kolo |
6:9 03.05.2017 17:40 |
|
TUČNIACI - FBC MEDVEDE Team ZA
5. kolo |
2:4 10.05.2017 17:40 |
|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
5. kolo |
5:0 kont. 15.05.2017 17:40 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - Wild card
6. kolo |
12:13 s.n. 23.11.2016 18:00 |
|
Globesy Wizards - Unihoc Žirafa
6. kolo |
7:6 23.11.2016 19:30 |
|
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
6. kolo |
18:2 05.12.2016 18:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
6. kolo |
3:5 05.12.2016 19:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wild card - FBC MEDVEDE Team ZA
7. kolo |
14:10 28.11.2016 18:00 |
|
FBC KNM - KIA ENGINE Team
7. kolo |
9:6 28.11.2016 19:30 |
|
TUČNIACI - Globesy Wizards
7. kolo |
14:6 30.11.2016 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
7. kolo |
9:7 20.02.2017 19:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - Wild card
8. kolo |
8:3 12.12.2016 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
8. kolo |
6:2 12.12.2016 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
8. kolo |
4:3 14.12.2016 18:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC KNM
8. kolo |
3:17 14.12.2016 19:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Globesy Wizards - Wild card
9. kolo |
5:4 02.11.2016 18:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC MEDVEDE Team ZA
9. kolo |
20:5 21.12.2016 18:00 |
|
FBC KNM - FBC PB Puschkin
9. kolo |
5:6 s.n. 20.03.2017 18:00 |
|
TUČNIACI - FBC Bypass Púchov
9. kolo |
8:6 17.05.2017 19:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - Wild card
10. kolo |
2:10 01.03.2017 18:00 |
|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
10. kolo |
9:3 06.03.2017 18:00 |
|
Globesy Wizards - FBC KNM
10. kolo |
3:8 06.03.2017 19:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC Bypass Púchov
10. kolo |
4:20 08.03.2017 18:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
11. kolo |
3:8 21.12.2016 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - Globesy Wizards
11. kolo |
12:4 15.02.2017 18:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC PB Puschkin
11. kolo |
6:10 20.02.2017 18:00 |
|
Wild card - TUČNIACI
11. kolo |
5:0 08.03.2017 19:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - FBC Bypass Púchov
12. kolo |
5:1 13.03.2017 18:00 |
|
TUČNIACI - FBC KNM
12. kolo |
4:6 13.03.2017 19:30 |
|
Globesy Wizards - FBC MEDVEDE Team ZA
12. kolo |
5:6 15.03.2017 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
12. kolo |
16:4 03.05.2017 19:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - Globesy Wizards
13. kolo |
10:3 01.03.2017 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - Wild card
13. kolo |
8:2 20.03.2017 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
13. kolo |
5:15 22.03.2017 19:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Unihoc Žirafa
13. kolo |
10:26 26.04.2017 19:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
14. kolo |
8:4 27.03.2017 18:00 |
|
Wild card - FBC KNM
14. kolo |
7:11 27.03.2017 19:30 |
|
Globesy Wizards - FBC Bypass Púchov
14. kolo |
3:9 29.03.2017 18:00 |
|
TUČNIACI - FBC MEDVEDE Team ZA
14. kolo |
14:6 29.03.2017 19:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
15. kolo |
5:0 kont. 10.04.2017 00:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
15. kolo |
9:13 10.04.2017 19:00 |
|
KIA ENGINE Team - Wild card
15. kolo |
6:14 12.04.2017 19:00 |
|
Globesy Wizards - Unihoc Žirafa
15. kolo |
5:22 19.04.2017 19:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - Wild card
16. kolo |
10:11 s.n. 22.03.2017 18:00 |
|
TUČNIACI - Globesy Wizards
16. kolo |
17:5 24.04.2017 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
16. kolo |
15:3 10.05.2017 19:00 |
|
FBC KNM - KIA ENGINE Team
16. kolo |
8:6 17.05.2017 17:40 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
17. kolo |
15:5 15.03.2017 19:30 |
|
FBC PB Puschkin - Wild card
17. kolo |
7:8 s.n. 24.04.2017 17:40 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
17. kolo |
9:4 26.04.2017 17:40 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC KNM
17. kolo |
6:16 15.05.2017 19:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - FBC PB Puschkin
18. kolo |
7:5 03.04.2017 18:00 |
|
TUČNIACI - FBC Bypass Púchov
18. kolo |
3:4 s.n. 03.04.2017 19:30 |
|
Wild card - Globesy Wizards
18. kolo |
7:6 05.04.2017 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - FBC MEDVEDE Team ZA
18. kolo |
5:6 19.04.2017 17:40 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.