Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - BOMBERS
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:14 28.05.2018 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC MEDVEDE Team ZA
Štvrťfinále (1. zápas) |
9:8 30.05.2018 18:30 |
|
Wild card - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:14 30.05.2018 20:00 |
|
BOMBERS - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (2. zápas) |
11:6 04.06.2018 18:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC Bypass Púchov
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:4 04.06.2018 20:00 |
|
Wild card - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
0:5 11.06.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC MEDVEDE Team ZA
Štvrťfinále (3. zápas) |
6:4 13.06.2018 17:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - BOMBERS
Semifinále (1. zápas) |
11:5 11.06.2018 19:00 |
|
BOMBERS - FBC KNM
Semifinále (2. zápas) |
8:9 20.06.2018 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
Semifinále (1. zápas) |
3:11 25.06.2018 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
Semifinále (2. zápas) |
6:7 02.07.2018 18:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
Semifinále (3. zápas) |
4:14 04.07.2018 19:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
Finále (1. zápas) |
10:9 p.p. 11.07.2018 18:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
Finále (2. zápas) |
7:2 13.07.2018 18:30 |
|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
Finále (3. zápas) |
7:12 18.07.2018 19:30 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - KIA ENGINE Team
1. kolo |
7:9 25.10.2017 17:30 |
|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
1. kolo |
10:9 s.n. 25.10.2017 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Wild card
1. kolo |
11:7 30.10.2017 17:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC MEDVEDE Team ZA
2. kolo |
13:14 30.10.2017 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
2. kolo |
6:5 06.11.2017 17:30 |
|
Wild card - KIA ENGINE Team
2. kolo |
6:9 06.11.2017 19:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - Wild card
3. kolo |
15:2 08.11.2017 17:30 |
|
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
3. kolo |
15:7 08.11.2017 19:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC Bypass Púchov
3. kolo |
2:3 13.11.2017 19:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wild card - Unihoc Žirafa
4. kolo |
4:8 13.11.2017 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
4. kolo |
10:8 15.11.2017 17:30 |
|
FBC KNM - FBC MEDVEDE Team ZA
4. kolo |
7:5 15.11.2017 19:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - FBC KNM
5. kolo |
6:5 20.11.2017 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
5. kolo |
8:9 s.n. 22.11.2017 17:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Wild card
5. kolo |
9:4 22.11.2017 19:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wild card - FBC Bypass Púchov
6. kolo |
5:8 20.11.2017 17:30 |
|
KIA ENGINE Team - FBC MEDVEDE Team ZA
6. kolo |
2:1 27.11.2017 17:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
6. kolo |
3:4 27.11.2017 19:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - Unihoc Žirafa
7. kolo |
12:7 29.11.2017 17:30 |
|
FBC KNM - FBC Bypass Púchov
7. kolo |
6:5 29.11.2017 19:00 |
|
KIA ENGINE Team - Wild card
7. kolo |
8:11 04.12.2017 19:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - FBC MEDVEDE Team ZA
8. kolo |
9:8 s.n. 04.12.2017 17:30 |
|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
8. kolo |
6:7 06.12.2017 17:30 |
|
Wild card - FBC KNM
8. kolo |
6:10 20.12.2017 19:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - Wild card
9. kolo |
8:7 11.12.2017 17:30 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Bypass Púchov
9. kolo |
5:6 11.12.2017 19:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC KNM
9. kolo |
5:9 13.12.2017 17:30 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
10. kolo |
9:7 13.12.2017 19:00 |
|
Wild card - FBC MEDVEDE Team ZA
10. kolo |
7:2 18.12.2017 17:30 |
|
FBC KNM - KIA ENGINE Team
10. kolo |
7:4 18.12.2017 19:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - BOMBERS
11. kolo |
12:6 12.02.2018 17:30 |
|
Wild card - KIA ENGINE Team
11. kolo |
7:4 12.02.2018 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC MEDVEDE Team ZA
11. kolo |
10:9 s.n. 14.02.2018 17:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
12. kolo |
9:21 14.02.2018 19:00 |
|
BOMBERS - Wild card
12. kolo |
8:10 05.03.2018 19:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Bypass Púchov
12. kolo |
13:6 07.03.2018 17:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - KIA ENGINE Team
13. kolo |
7:14 12.03.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - BOMBERS
13. kolo |
6:8 12.03.2018 19:00 |
|
Wild card - Unihoc Žirafa
13. kolo |
11:8 14.03.2018 19:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - FBC MEDVEDE Team ZA
14. kolo |
8:11 14.03.2018 17:30 |
|
FBC KNM - Wild card
14. kolo |
12:6 19.03.2018 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
14. kolo |
9:2 23.05.2018 19:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - BOMBERS
15. kolo |
10:11 s.n. 19.03.2018 17:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Unihoc Žirafa
15. kolo |
12:8 09.04.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
15. kolo |
3:13 11.04.2018 19:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - FBC MEDVEDE Team ZA
16. kolo |
10:5 21.03.2018 17:30 |
|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
16. kolo |
0:5 kont. 28.03.2018 00:00 |
|
Wild card - FBC Bypass Púchov
16. kolo |
7:10 09.04.2018 19:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - Unihoc Žirafa
17. kolo |
11:8 21.03.2018 19:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Wild card
17. kolo |
8:11 26.03.2018 19:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC KNM
17. kolo |
4:7 04.04.2018 17:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - FBC KNM
18. kolo |
11:10 s.n. 28.03.2018 19:00 |
|
KIA ENGINE Team - Wild card
18. kolo |
8:13 11.04.2018 17:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC Bypass Púchov
18. kolo |
8:9 16.04.2018 17:30 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
19. kolo |
2:4 16.04.2018 19:00 |
|
Wild card - BOMBERS
19. kolo |
9:12 18.04.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
19. kolo |
5:7 18.04.2018 19:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - FBC MEDVEDE Team ZA
20. kolo |
7:13 23.04.2018 17:30 |
|
Unihoc Žirafa - Wild card
20. kolo |
3:6 25.04.2018 19:00 |
|
BOMBERS - FBC Bypass Púchov
20. kolo |
11:9 09.05.2018 17:30 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Wild card - FBC KNM
21. kolo |
5:13 23.04.2018 19:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - BOMBERS
21. kolo |
11:12 25.04.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
21. kolo |
2:11 16.05.2018 17:30 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - FBC Bypass Púchov
22. kolo |
6:7 30.04.2018 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC MEDVEDE Team ZA
22. kolo |
20:3 09.05.2018 19:00 |
|
BOMBERS - KIA ENGINE Team
22. kolo |
8:14 21.05.2018 19:00 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC KNM
23. kolo |
7:8 02.05.2018 17:30 |
|
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
23. kolo |
8:11 07.05.2018 19:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Wild card
23. kolo |
6:11 21.05.2018 17:30 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - BOMBERS
24. kolo |
10:3 02.05.2018 19:00 |
|
Wild card - FBC MEDVEDE Team ZA
24. kolo |
5:10 14.05.2018 17:30 |
|
FBC KNM - KIA ENGINE Team
24. kolo |
0:5 kont. 14.05.2018 19:00 |
Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.