Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Stará parta - TURIANSKE VČELY
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:2 20.06.2016 19:30 |
|
Tučniaci - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
5:3 22.06.2016 18:30 |
|
Globesy Wizards - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:8 20.06.2016 18:30 |
|
FBC DANDY Group - FBC PB Puschkin
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:5 22.06.2016 19:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Stará parta - Unihoc Žirafa
Semifinále (1. zápas) |
4:3 s.n. 27.06.2016 20:15 |
|
Tučniaci - FBC DANDY Group
Semifinále (1. zápas) |
10:5 27.06.2016 19:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Stará parta - Tučniaci
Finále (1. zápas) |
4:1 29.06.2016 19:45 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC DANDY Group
o 3. miesto (1. zápas) |
5:8 29.06.2016 18:30 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC DANDY Group - Delfíny
1. kolo, Skupina A |
5:6 11.05.2016 17:15 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Globesy Wizards
1. kolo, Skupina A |
4:2 11.05.2016 18:30 |
|
TURIANSKE VČELY - FBC Bypass Púchov
1. kolo, Skupina B |
9:2 18.05.2016 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
1. kolo, Skupina B |
2:7 30.05.2016 18:30 |
|
Stará parta - Tučniaci
1. kolo, Skupina A |
6:3 15.06.2016 19:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
KIA ENGINE Team - TURIANSKE VČELY
2. kolo, Skupina B |
5:2 11.05.2016 19:30 |
|
Delfíny - FBC MEDVEDE Team ZA
2. kolo, Skupina A |
2:3 s.n. 23.05.2016 17:15 |
|
Tučniaci - Globesy Wizards
2. kolo, Skupina A |
9:8 23.05.2016 18:30 |
|
Stará parta - FBC DANDY Group
2. kolo, Skupina A |
8:7 25.05.2016 17:15 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
2. kolo, Skupina B |
2:5 06.06.2016 18:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - FBC Bypass Púchov
3. kolo, Skupina B |
6:4 09.05.2016 17:15 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Stará parta
3. kolo, Skupina A |
2:8 16.05.2016 17:15 |
|
Globesy Wizards - Delfíny
3. kolo, Skupina A |
6:5 16.05.2016 18:30 |
|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
3. kolo, Skupina B |
7:6 s.n. 18.05.2016 17:15 |
|
FBC DANDY Group - Tučniaci
3. kolo, Skupina A |
6:2 18.05.2016 18:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
4. kolo, Skupina B |
7:5 25.05.2016 18:30 |
|
TURIANSKE VČELY - Unihoc Žirafa
4. kolo, Skupina B |
8:11 25.05.2016 19:30 |
|
FBC DANDY Group - FBC MEDVEDE Team ZA
4. kolo, Skupina A |
7:3 08.06.2016 17:15 |
|
Tučniaci - Delfíny
4. kolo, Skupina A |
16:3 08.06.2016 19:30 |
|
Stará parta - Globesy Wizards
4. kolo, Skupina A |
5:2 13.06.2016 19:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Globesy Wizards - FBC DANDY Group
5. kolo, Skupina A |
14:7 30.05.2016 17:15 |
|
FBC PB Puschkin - TURIANSKE VČELY
5. kolo, Skupina B |
11:6 06.06.2016 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
5. kolo, Skupina B |
6:4 13.06.2016 17:15 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Tučniaci
5. kolo, Skupina A |
1:3 13.06.2016 18:30 |
|
Delfíny - Stará parta
5. kolo, Skupina A |
0:5 kont. 15.06.2016 00:00 |