Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Podvysoká
1. kolo |
2:3 30.10.2014 14:00 |
|
Podvysoká - ZŠ Zborov nad Bystricou
1. kolo |
6:1 30.10.2014 14:30 |
|
Podvysoká - KOMAK
1. kolo |
8:0 30.10.2014 15:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - ZŠ Zborov nad Bystricou
1. kolo |
5:1 30.10.2014 15:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - KOMAK
1. kolo |
4:1 30.10.2014 16:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - KOMAK
1. kolo |
3:0 30.10.2014 16:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Gymo Čadca - Zákopčie
2. kolo |
7:2 25.09.2014 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Gymo Čadca
2. kolo |
4:3 25.09.2014 14:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Zákopčie
2. kolo |
4:1 25.09.2014 15:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - Gymo Čadca
3. kolo |
0:3 02.10.2014 14:00 |
|
1
ZŠ Zborov nad Bystricou - Gymo Čadca
3. kolo |
1:6 02.10.2014 14:30 |
|
Podvysoká - Gymo Čadca
3. kolo |
6:0 02.10.2014 15:00 |
|
KOMAK - Zákopčie
3. kolo |
1:7 02.10.2014 15:30 |
|
KOMAK - FBK KNM
3. kolo |
5:0 kont. 02.10.2014 16:00 |
|
Podvysoká - Zákopčie
3. kolo |
3:0 02.10.2014 16:30 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Svrčinovec chlapci - FBK KNM
4. kolo |
2:1 16.10.2014 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - FBK KNM
4. kolo |
3:0 16.10.2014 14:30 |
|
Podvysoká - FBK KNM
4. kolo |
3:1 16.10.2014 15:00 |
|
Gymo Čadca - FBK KNM
4. kolo |
2:3 16.10.2014 15:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Podvysoká
4. kolo |
0:6 16.10.2014 16:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - ZŠ Svrčinovec chlapci
5. kolo |
2:4 23.10.2014 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Podvysoká
5. kolo |
1:2 23.10.2014 14:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - ZŠ Zborov nad Bystricou
5. kolo |
4:2 23.10.2014 15:30 |
|
KOMAK - Podvysoká
5. kolo |
0:10 23.10.2014 16:00 |
|
KOMAK - ZŠ Zborov nad Bystricou
5. kolo |
2:2 23.10.2014 16:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Gymo Čadca - Zákopčie
6. kolo |
4:1 06.11.2014 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - FBK KNM
6. kolo |
3:3 06.11.2014 14:30 |
|
Gymo Čadca - ZŠ Svrčinovec chlapci
6. kolo |
5:3 06.11.2014 15:00 |
|
FBK KNM - Zákopčie
6. kolo |
1:1 06.11.2014 15:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Zákopčie
6. kolo |
3:3 06.11.2014 16:00 |
|
Gymo Čadca - FBK KNM
6. kolo |
1:2 06.11.2014 16:30 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - Gymo Čadca
8. kolo |
0:6 20.11.2014 14:00 |
|
Podvysoká - Gymo Čadca
8. kolo |
2:3 20.11.2014 14:30 |
|
KOMAK - Zákopčie
8. kolo |
2:4 20.11.2014 15:00 |
|
Podvysoká - Zákopčie
8. kolo |
6:0 20.11.2014 16:00 |
|
Gymo Čadca - Zákopčie
8. kolo |
2:6 20.11.2014 16:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Zborov nad Bystricou - FBK KNM
9. kolo |
5:0 kont. 27.11.2014 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Podvysoká
10. kolo |
0:6 27.11.2014 14:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - KOMAK
10. kolo |
3:1 04.12.2014 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - ZŠ Zborov nad Bystricou
10. kolo |
3:3 04.12.2014 14:30 |
|
KOMAK - Podvysoká
10. kolo |
0:4 04.12.2014 15:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Podvysoká
10. kolo |
1:2 04.12.2014 15:30 |
|
KOMAK - ZŠ Zborov nad Bystricou
10. kolo |
1:4 04.12.2014 16:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Svrčinovec chlapci - FBK KNM
11. kolo |
3:1 11.12.2014 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Gymo Čadca
11. kolo |
2:2 11.12.2014 14:30 |
|
Zákopčie - FBK KNM
11. kolo |
5:0 kont. 11.12.2014 15:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Zákopčie
11. kolo |
4:3 11.12.2014 15:30 |
|
Gymo Čadca - FBK KNM
11. kolo |
5:0 11.12.2014 16:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - Gymo Čadca
12. kolo |
1:4 08.01.2015 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Gymo Čadca
12. kolo |
3:5 08.01.2015 14:30 |
|
Gymo Čadca - Podvysoká
12. kolo |
2:2 08.01.2015 15:00 |
|
KOMAK - Zákopčie
12. kolo |
1:3 08.01.2015 15:30 |
|
KOMAK - FBK KNM
12. kolo |
5:0 08.01.2015 16:00 |
|
Podvysoká - Zákopčie
12. kolo |
6:1 08.01.2015 16:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Zákopčie
12. kolo |
1:2 08.01.2015 17:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Zákopčie
13. kolo |
2:3 15.01.2015 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - FBK KNM
13. kolo |
5:0 15.01.2015 14:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - ZŠ Svrčinovec chlapci
13. kolo |
1:0 15.01.2015 14:30 |
|
Podvysoká - FBK KNM
13. kolo |
5:0 15.01.2015 15:00 |
|
Zákopčie - ZŠ Svrčinovec chlapci
13. kolo |
1:2 15.01.2015 15:00 |
|
Gymo Čadca - ZŠ Zborov nad Bystricou
13. kolo |
7:1 15.01.2015 15:30 |
|
Gymo Čadca - Zákopčie
13. kolo |
2:3 15.01.2015 16:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Podvysoká
14. kolo |
3:5 27.11.2014 15:00 |
|
KOMAK - ZŠ Svrčinovec chlapci
14. kolo |
1:3 22.01.2015 14:00 |
|
KOMAK - Podvysoká
14. kolo |
2:5 22.01.2015 14:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Podvysoká
14. kolo |
2:1 22.01.2015 15:00 |
|
KOMAK - ZŠ Svrčinovec chlapci
14. kolo |
1:4 22.01.2015 15:30 |
|
KOMAK - Podvysoká
14. kolo |
1:7 22.01.2015 16:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Gymo Čadca
15. kolo |
2:1 29.01.2015 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - FBK KNM
15. kolo |
5:0 kont. 29.01.2015 14:30 |
|
Gymo Čadca - FBK KNM
15. kolo |
5:0 kont. 29.01.2015 15:00 |
|
Gymo Čadca - ZŠ Svrčinovec chlapci
15. kolo |
1:1 29.01.2015 15:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Gymo Čadca - Podvysoká
16. kolo |
2:2 05.02.2015 14:00 |
|
KOMAK - FBK KNM
16. kolo |
5:0 kont. 05.02.2015 14:30 |
|
Podvysoká - Zákopčie
16. kolo |
3:1 05.02.2015 15:00 |
|
Gymo Čadca - Zákopčie
16. kolo |
5:1 05.02.2015 15:30 |
|
Gymo Čadca - Podvysoká
16. kolo |
2:2 05.02.2015 16:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Podvysoká
18. kolo |
1:9 26.02.2015 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - ZŠ Svrčinovec chlapci
18. kolo |
1:3 26.02.2015 14:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Podvysoká
18. kolo |
5:2 26.02.2015 15:00 |
|
KOMAK - ZŠ Zborov nad Bystricou
18. kolo |
2:1 26.02.2015 15:30 |
|
KOMAK - ZŠ Zborov nad Bystricou
18. kolo |
1:3 26.02.2015 16:00 |
|
Podvysoká - KOMAK
18. kolo |
4:1 28.05.2015 15:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ZŠ Svrčinovec chlapci - FBK KNM
19. kolo |
5:0 kont. 05.03.2015 14:00 |
|
Zákopčie - FBK KNM
19. kolo |
5:0 kont. 05.03.2015 14:30 |
|
Gymo Čadca - FBK KNM
19. kolo |
5:0 kont. 05.03.2015 15:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Zákopčie
19. kolo |
4:2 05.03.2015 15:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Zákopčie
19. kolo |
4:3 05.03.2015 16:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Zákopčie
19. kolo |
4:1 05.03.2015 16:30 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - Gymo Čadca
20. kolo |
4:2 12.03.2015 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Gymo Čadca
20. kolo |
2:5 12.03.2015 14:30 |
|
KOMAK - Gymo Čadca
20. kolo |
2:5 12.03.2015 15:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Gymo Čadca
20. kolo |
3:3 12.03.2015 15:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Gymo Čadca
20. kolo |
1:4 12.03.2015 16:00 |
|
KOMAK - FBK KNM
20. kolo |
5:0 kont. 12.03.2015 16:30 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Podvysoká - FBK KNM
21. kolo |
5:0 kont. 26.03.2015 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Zákopčie
21. kolo |
3:3 26.03.2015 14:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Zákopčie
21. kolo |
0:1 26.03.2015 15:00 |
|
KOMAK - Zákopčie
21. kolo |
0:3 26.03.2015 15:30 |
|
KOMAK - Zákopčie
21. kolo |
1:2 26.03.2015 16:00 |
|
Podvysoká - Zákopčie
21. kolo |
6:0 26.03.2015 16:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - FBK KNM
21. kolo |
5:0 kont. 26.03.2015 17:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - ZŠ Svrčinovec chlapci
22. kolo |
2:5 09.04.2015 14:00 |
|
KOMAK - Podvysoká
22. kolo |
1:4 09.04.2015 15:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Podvysoká
22. kolo |
2:1 09.04.2015 15:30 |
|
Podvysoká - FBK KNM
22. kolo |
5:0 kont. 09.04.2015 16:00 |
|
KOMAK - FBK KNM
22. kolo |
5:0 kont. 09.04.2015 16:00 |
|
Zákopčie - FBK KNM
22. kolo |
5:0 kont. 09.04.2015 16:00 |
|
Zákopčie - FBK KNM
22. kolo |
5:0 kont. 09.04.2015 16:00 |
|
KOMAK - ZŠ Svrčinovec chlapci
22. kolo |
1:5 09.04.2015 16:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Podvysoká
22. kolo |
0:5 kont. 23.04.2015 14:30 |
|
KOMAK - ZŠ Zborov nad Bystricou
22. kolo |
5:0 kont. 23.04.2015 16:00 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Gymo Čadca - Zákopčie
23. kolo |
6:0 16.04.2015 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Gymo Čadca
23. kolo |
0:6 16.04.2015 14:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - FBK KNM
23. kolo |
5:0 kont. 16.04.2015 15:00 |
|
Zákopčie - FBK KNM
23. kolo |
5:0 kont. 16.04.2015 15:30 |
|
Gymo Čadca - FBK KNM
23. kolo |
5:0 kont. 16.04.2015 16:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - ZŠ Zborov nad Bystricou
23. kolo |
4:1 16.04.2015 16:30 |
|
Gymo Čadca - ZŠ Zborov nad Bystricou
23. kolo |
7:2 16.04.2015 17:00 |
|
Zákopčie - ZŠ Zborov nad Bystricou
23. kolo |
2:3 16.04.2015 17:30 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - Gymo Čadca
24. kolo |
0:6 23.04.2015 14:00 |
|
Gymo Čadca - Podvysoká
24. kolo |
1:7 23.04.2015 15:00 |
|
KOMAK - Podvysoká
24. kolo |
1:3 23.04.2015 15:30 |
|
KOMAK - FBK KNM
24. kolo |
5:0 kont. 23.04.2015 16:00 |
25. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Podvysoká - FBK KNM
25. kolo |
5:0 kont. 07.05.2015 14:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - FBK KNM
25. kolo |
5:0 kont. 07.05.2015 15:00 |
|
Gymo Čadca - Zákopčie
25. kolo |
3:2 07.05.2015 15:30 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - Gymo Čadca
25. kolo |
0:6 07.05.2015 16:00 |
26. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - Gymo Čadca
26. kolo |
2:7 14.05.2015 14:00 |
|
KOMAK - ZŠ Zborov nad Bystricou
26. kolo |
5:0 kont. 14.05.2015 14:30 |
|
KOMAK - Zákopčie
26. kolo |
5:0 kont. 14.05.2015 15:00 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - Gymo Čadca
26. kolo |
0:5 kont. 14.05.2015 15:30 |
|
KOMAK - Zákopčie
26. kolo |
5:0 kont. 14.05.2015 16:00 |
27. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KOMAK - ZŠ Svrčinovec chlapci
27. kolo |
0:5 21.05.2015 14:00 |
|
ZŠ Svrčinovec chlapci - ZŠ Zborov nad Bystricou
27. kolo |
5:0 kont. 21.05.2015 14:30 |
28. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Podvysoká - Zákopčie
28. kolo |
3:3 28.05.2015 14:00 |
|
Podvysoká - ZŠ Zborov nad Bystricou
28. kolo |
5:0 kont. 28.05.2015 14:30 |
|
Gymo Čadca - Podvysoká
28. kolo |
2:1 28.05.2015 15:30 |
|
Podvysoká - Zákopčie
28. kolo |
5:0 28.05.2015 16:00 |
|
Zákopčie - ZŠ Zborov nad Bystricou
28. kolo |
5:0 kont. 28.05.2015 16:30 |
|
Podvysoká - ZŠ Svrčinovec chlapci
28. kolo |
4:1 28.05.2015 17:00 |
|
KOMAK - FBK KNM
28. kolo |
5:0 kont. 28.05.2015 17:30 |
|
ZŠ Zborov nad Bystricou - FBK KNM
28. kolo |
5:0 kont. 28.05.2015 18:00 |
|
Zákopčie - FBK KNM
28. kolo |
5:0 kont. 28.05.2015 18:30 |
|
Podvysoká - FBK KNM
28. kolo |
5:0 kont. 28.05.2015 19:00 |