Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - DA ALL STARS Žilina
Štvrťfinále (1. zápas) |
10:11 s.n. 18.05.2015 17:00 |
|
TUČNIACI - FBC PB Puschkin
Štvrťfinále (1. zápas) |
8:7 s.n. 18.05.2015 18:15 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Bypass Púchov
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:4 18.05.2015 19:30 |
|
FBC KNM - FBC Alkohol Pohotovosť
Štvrťfinále (1. zápas) |
10:4 20.05.2015 19:30 |
|
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
Štvrťfinále (2. zápas) |
10:8 20.05.2015 18:00 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:7 21.05.2015 18:00 |
|
FBC Alkohol Pohotovosť - FBC KNM
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:5 21.05.2015 19:30 |
|
1
TUČNIACI - FBC PB Puschkin
Štvrťfinále (3. zápas) |
7:6 s.n. 25.05.2015 18:00 |
|
1
KIA ENGINE Team - FBC Bypass Púchov
Štvrťfinále (3. zápas) |
1:4 27.05.2015 18:00 |
|
DA ALL STARS Žilina - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:11 27.05.2015 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - DA ALL STARS Žilina
Štvrťfinále (3. zápas) |
6:1 28.05.2015 18:00 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
Semifinále (1. zápas) |
6:3 01.06.2015 19:30 |
|
TUČNIACI - FBC KNM
Semifinále (1. zápas) |
4:5 01.06.2015 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
Semifinále (2. zápas) |
4:5 s.n. 03.06.2015 18:00 |
|
1
TUČNIACI - FBC KNM
Semifinále (2. zápas) |
9:8 03.06.2015 19:30 |
|
1
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
Semifinále (3. zápas) |
4:1 10.06.2015 18:15 |
|
1
TUČNIACI - FBC KNM
Semifinále (3. zápas) |
4:9 10.06.2015 19:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
Finále (1. zápas) |
9:6 17.06.2015 19:30 |
|
1
Unihoc Žirafa - FBC KNM
Finále (2. zápas) |
10:3 22.06.2015 19:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - FBC Bypass Púchov
o 3. miesto (1. zápas) |
4:3 22.06.2015 18:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - FBC Alkohol Pohotovosť
1. kolo |
7:8 20.10.2014 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - FBC Bypass Púchov
1. kolo |
7:5 20.10.2014 18:15 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - GBZA
1. kolo |
6:9 22.10.2014 17:30 |
|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
1. kolo |
11:8 22.10.2014 20:00 |
|
DA ALL STARS Žilina - FBC Bez Šance
1. kolo |
28:5 08.12.2014 17:00 |
|
Florbal Belá - TUČNIACI
1. kolo |
0:5 kont. 23.02.2015 19:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
2. kolo |
6:9 13.11.2014 20:00 |
|
GBZA - Florbal Belá
2. kolo |
5:3 18.11.2014 17:00 |
|
FBC Bypass Púchov - 1.FBK RED BOYS ZA
2. kolo |
15:11 18.11.2014 18:30 |
|
TUČNIACI - FBC KNM
2. kolo |
11:8 20.11.2014 19:30 |
|
Delfíny - FBC Alkohol Pohotovosť
2. kolo |
7:10 11.12.2014 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - DA ALL STARS Žilina
2. kolo |
11:9 15.12.2014 19:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1.FBK RED BOYS ZA - KIA ENGINE Team
3. kolo |
8:16 27.10.2014 18:15 |
|
FBC KNM - GBZA
3. kolo |
12:7 30.10.2014 18:45 |
|
FBC PB Puschkin - Delfíny
3. kolo |
11:5 08.12.2014 18:15 |
|
DA ALL STARS Žilina - TUČNIACI
3. kolo |
5:10 11.12.2014 18:15 |
|
FBC Bez Šance - Unihoc Žirafa
3. kolo |
6:29 11.12.2014 19:30 |
|
Florbal Belá - FBC Bypass Púchov
3. kolo |
5:5 12.01.2015 18:15 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PB Puschkin - FBC Alkohol Pohotovosť
4. kolo |
16:1 30.10.2014 17:30 |
|
KIA ENGINE Team - Florbal Belá
4. kolo |
6:1 27.11.2014 19:30 |
|
Delfíny - 1.FBK RED BOYS ZA
4. kolo |
18:6 15.12.2014 17:00 |
|
GBZA - DA ALL STARS Žilina
4. kolo |
16:19 18.12.2014 17:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
4. kolo |
8:6 18.12.2014 18:15 |
|
TUČNIACI - FBC Bez Šance
4. kolo |
18:6 18.12.2014 19:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
5. kolo |
5:6 30.10.2014 20:00 |
|
FBC KNM - KIA ENGINE Team
5. kolo |
7:8 08.12.2014 19:30 |
|
FBC Bez Šance - GBZA
5. kolo |
12:9 22.12.2014 16:15 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - FBC Alkohol Pohotovosť
5. kolo |
8:11 22.12.2014 17:30 |
|
Florbal Belá - Delfíny
5. kolo |
3:5 22.12.2014 18:45 |
|
DA ALL STARS Žilina - FBC Bypass Púchov
5. kolo |
7:10 22.12.2014 20:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bez Šance - FBC Bypass Púchov
6. kolo |
1:18 27.10.2014 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - DA ALL STARS Žilina
6. kolo |
7:5 12.01.2015 17:00 |
|
Delfíny - FBC KNM
6. kolo |
2:4 15.01.2015 17:00 |
|
FBC Alkohol Pohotovosť - Florbal Belá
6. kolo |
5:2 15.01.2015 18:15 |
|
FBC PB Puschkin - 1.FBK RED BOYS ZA
6. kolo |
15:2 15.01.2015 19:30 |
|
1
GBZA - Unihoc Žirafa
6. kolo |
6:22 09.02.2015 19:30 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - FBC Alkohol Pohotovosť
7. kolo |
14:9 13.11.2014 18:30 |
|
FBC Bez Šance - KIA ENGINE Team
7. kolo |
7:19 19.01.2015 17:00 |
|
Florbal Belá - FBC PB Puschkin
7. kolo |
4:10 19.01.2015 19:30 |
|
DA ALL STARS Žilina - Delfíny
7. kolo |
7:5 22.01.2015 17:00 |
|
TUČNIACI - GBZA
7. kolo |
13:7 22.01.2015 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
7. kolo |
5:3 23.02.2015 18:15 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FBC Bypass Púchov - TUČNIACI
8. kolo |
5:4 09.02.2015 18:15 |
|
Delfíny - FBC Bez Šance
8. kolo |
16:9 23.02.2015 17:00 |
|
FBC Alkohol Pohotovosť - DA ALL STARS Žilina
8. kolo |
8:9 26.02.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - FBC KNM
8. kolo |
6:5 26.02.2015 18:15 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - Florbal Belá
8. kolo |
7:3 26.02.2015 19:30 |
|
1
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
8. kolo |
4:5 01.04.2015 19:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - GBZA
9. kolo |
14:7 15.12.2014 18:15 |
|
FBC KNM - 1.FBK RED BOYS ZA
9. kolo |
15:0 22.01.2015 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - Delfíny
9. kolo |
19:8 26.01.2015 17:00 |
|
DA ALL STARS Žilina - FBC PB Puschkin
9. kolo |
10:15 26.01.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - KIA ENGINE Team
9. kolo |
3:8 26.01.2015 19:30 |
|
FBC Bez Šance - FBC Alkohol Pohotovosť
9. kolo |
10:14 29.01.2015 18:15 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FBC Alkohol Pohotovosť - Unihoc Žirafa
10. kolo |
12:15 18.11.2014 20:00 |
|
Florbal Belá - FBC KNM
10. kolo |
6:9 29.01.2015 19:30 |
|
Delfíny - TUČNIACI
10. kolo |
10:14 05.02.2015 17:00 |
|
1
FBC PB Puschkin - FBC Bez Šance
10. kolo |
8:5 05.02.2015 18:15 |
|
1
KIA ENGINE Team - GBZA
10. kolo |
12:2 05.02.2015 19:30 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - DA ALL STARS Žilina
10. kolo |
11:26 12.02.2015 17:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
11. kolo |
10:6 25.11.2014 18:30 |
|
FBC Alkohol Pohotovosť - TUČNIACI
11. kolo |
8:13 27.11.2014 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
11. kolo |
7:3 12.01.2015 19:30 |
|
1
GBZA - Delfíny
11. kolo |
9:17 29.01.2015 17:00 |
|
FBC Bez Šance - 1.FBK RED BOYS ZA
11. kolo |
10:10 02.02.2015 18:15 |
|
DA ALL STARS Žilina - Florbal Belá
11. kolo |
13:4 02.02.2015 19:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Delfíny - FBC Bypass Púchov
12. kolo |
7:5 19.01.2015 18:15 |
|
1
FBC Alkohol Pohotovosť - GBZA
12. kolo |
15:2 19.02.2015 17:00 |
|
1
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
12. kolo |
7:7 19.02.2015 18:15 |
|
FBC KNM - DA ALL STARS Žilina
12. kolo |
7:8 19.02.2015 19:30 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - Unihoc Žirafa
12. kolo |
3:12 05.03.2015 18:15 |
|
Florbal Belá - FBC Bez Šance
12. kolo |
9:9 09.03.2015 17:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GBZA - FBC PB Puschkin
13. kolo |
3:16 20.11.2014 18:00 |
|
TUČNIACI - 1.FBK RED BOYS ZA
13. kolo |
18:5 25.11.2014 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - Florbal Belá
13. kolo |
9:5 25.11.2014 20:00 |
|
FBC Bez Šance - FBC KNM
13. kolo |
3:19 09.02.2015 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - Delfíny
13. kolo |
5:0 kont. 12.02.2015 18:15 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC Alkohol Pohotovosť
13. kolo |
6:11 12.02.2015 19:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bez Šance - DA ALL STARS Žilina
14. kolo |
12:18 02.03.2015 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Alkohol Pohotovosť
14. kolo |
8:8 05.03.2015 17:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC PB Puschkin
14. kolo |
5:5 09.03.2015 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
14. kolo |
5:2 09.03.2015 19:30 |
|
GBZA - 1.FBK RED BOYS ZA
14. kolo |
2:7 12.03.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - Florbal Belá
14. kolo |
16:7 13.04.2015 17:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Alkohol Pohotovosť - Delfíny
15. kolo |
10:8 12.03.2015 17:00 |
|
FBC KNM - TUČNIACI
15. kolo |
6:5 12.03.2015 19:30 |
|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
15. kolo |
5:11 16.03.2015 18:15 |
|
Florbal Belá - GBZA
15. kolo |
3:4 19.03.2015 17:00 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - FBC Bypass Púchov
15. kolo |
6:8 19.03.2015 18:15 |
|
DA ALL STARS Žilina - Unihoc Žirafa
15. kolo |
2:5 13.04.2015 19:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC Bez Šance
16. kolo |
15:5 19.03.2015 19:30 |
|
GBZA - FBC KNM
16. kolo |
0:5 kont. 23.03.2015 17:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Florbal Belá
16. kolo |
5:0 kont. 23.03.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - DA ALL STARS Žilina
16. kolo |
9:6 23.03.2015 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - 1.FBK RED BOYS ZA
16. kolo |
12:6 26.03.2015 17:00 |
|
Delfíny - FBC PB Puschkin
16. kolo |
14:8 13.04.2015 18:15 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Alkohol Pohotovosť - FBC PB Puschkin
17. kolo |
5:3 26.03.2015 18:15 |
|
FBC Bez Šance - TUČNIACI
17. kolo |
4:15 26.03.2015 19:30 |
|
FBC KNM - FBC Bypass Púchov
17. kolo |
7:6 30.03.2015 18:15 |
|
Florbal Belá - KIA ENGINE Team
17. kolo |
7:12 30.03.2015 19:30 |
|
DA ALL STARS Žilina - GBZA
17. kolo |
5:0 kont. 01.04.2015 17:00 |
|
1
1.FBK RED BOYS ZA - Delfíny
17. kolo |
4:3 08.04.2015 17:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GBZA - FBC Bez Šance
18. kolo |
21:13 16.03.2015 17:00 |
|
FBC Alkohol Pohotovosť - 1.FBK RED BOYS ZA
18. kolo |
7:3 01.04.2015 18:15 |
|
Delfíny - Florbal Belá
18. kolo |
11:3 09.04.2015 17:00 |
|
1
KIA ENGINE Team - FBC KNM
18. kolo |
7:7 09.04.2015 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - DA ALL STARS Žilina
18. kolo |
9:3 16.04.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
18. kolo |
5:14 06.05.2015 19:30 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bez Šance - FBC Bypass Púchov
19. kolo |
6:16 23.03.2015 18:15 |
|
Florbal Belá - FBC Alkohol Pohotovosť
19. kolo |
0:5 kont. 15.04.2015 17:00 |
|
FBC KNM - Delfíny
19. kolo |
5:5 15.04.2015 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - GBZA
19. kolo |
18:10 15.04.2015 19:30 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - FBC PB Puschkin
19. kolo |
3:14 20.04.2015 19:30 |
|
DA ALL STARS Žilina - KIA ENGINE Team
19. kolo |
9:18 06.05.2015 18:15 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
FBC Alkohol Pohotovosť - FBC KNM
20. kolo |
3:7 02.04.2015 18:15 |
|
FBC PB Puschkin - Florbal Belá
20. kolo |
5:0 kont. 08.04.2015 18:15 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Bez Šance
20. kolo |
5:0 16.04.2015 17:00 |
|
GBZA - TUČNIACI
20. kolo |
0:30 16.04.2015 19:30 |
|
Delfíny - DA ALL STARS Žilina
20. kolo |
4:6 20.04.2015 17:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
20. kolo |
6:5 20.04.2015 18:15 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
21. kolo |
6:7 27.04.2015 19:30 |
|
FBC Bez Šance - Delfíny
21. kolo |
0:5 kont. 29.04.2015 17:00 |
|
FBC KNM - FBC PB Puschkin
21. kolo |
5:4 29.04.2015 19:30 |
|
DA ALL STARS Žilina - FBC Alkohol Pohotovosť
21. kolo |
0:5 kont. 30.04.2015 17:00 |
|
TUČNIACI - FBC Bypass Púchov
21. kolo |
8:5 30.04.2015 18:15 |
|
Florbal Belá - 1.FBK RED BOYS ZA
21. kolo |
0:5 kont. 06.05.2015 17:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Alkohol Pohotovosť - FBC Bez Šance
22. kolo |
22:5 22.04.2015 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
22. kolo |
4:10 22.04.2015 18:15 |
|
Delfíny - Unihoc Žirafa
22. kolo |
10:12 22.04.2015 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - GBZA
22. kolo |
6:3 23.04.2015 18:15 |
|
FBC PB Puschkin - DA ALL STARS Žilina
22. kolo |
9:8 27.04.2015 18:15 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - FBC KNM
22. kolo |
0:5 kont. 30.04.2015 19:30 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
DA ALL STARS Žilina - 1.FBK RED BOYS ZA
23. kolo |
5:4 23.04.2015 17:00 |
|
FBC KNM - Florbal Belá
23. kolo |
5:0 kont. 23.04.2015 19:30 |
|
TUČNIACI - Delfíny
23. kolo |
12:13 27.04.2015 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Alkohol Pohotovosť
23. kolo |
0:6 29.04.2015 18:15 |
|
GBZA - KIA ENGINE Team
23. kolo |
1:12 04.05.2015 19:30 |
|
FBC Bez Šance - FBC PB Puschkin
23. kolo |
0:5 kont. 07.05.2015 18:15 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Florbal Belá - DA ALL STARS Žilina
24. kolo |
0:5 kont. 04.05.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - Unihoc Žirafa
24. kolo |
8:13 04.05.2015 18:15 |
|
Delfíny - GBZA
24. kolo |
19:4 07.05.2015 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Bypass Púchov
24. kolo |
11:3 11.05.2015 18:15 |
|
FBC Alkohol Pohotovosť - TUČNIACI
24. kolo |
8:9 14.05.2015 17:00 |
25. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
GBZA - FBC Alkohol Pohotovosť
25. kolo |
0:5 kont. 11.05.2015 17:00 |
|
TUČNIACI - FBC PB Puschkin
25. kolo |
7:3 11.05.2015 19:30 |
|
DA ALL STARS Žilina - FBC KNM
25. kolo |
11:12 13.05.2015 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - 1.FBK RED BOYS ZA
25. kolo |
18:9 13.05.2015 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - Delfíny
25. kolo |
11:10 14.05.2015 18:15 |
26. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Alkohol Pohotovosť - FBC Bypass Púchov
26. kolo |
7:7 09.04.2015 18:15 |
|
1.FBK RED BOYS ZA - TUČNIACI
26. kolo |
3:8 07.05.2015 18:15 |
|
Delfíny - KIA ENGINE Team
26. kolo |
9:9 13.05.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - GBZA
26. kolo |
24:6 14.05.2015 19:30 |