Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - FBC MEDVEDE Team ZA
Štvrťfinále (1. zápas) |
14:3 06.04.2016 18:00 |
|
TUČNIACI - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
11:3 06.04.2016 19:30 |
|
FBC PB Puschkin - Delfíny
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:9 11.04.2016 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - Globesy Wizards
Štvrťfinále (1. zápas) |
6:4 11.04.2016 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
Štvrťfinále (2. zápas) |
8:9 s.n. 13.04.2016 18:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC KNM
Štvrťfinále (2. zápas) |
12:13 13.04.2016 19:30 |
|
1
Delfíny - FBC PB Puschkin
Štvrťfinále (2. zápas) |
6:5 s.n. 18.04.2016 18:00 |
|
1
Globesy Wizards - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
6:5 s.n. 18.04.2016 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - Globesy Wizards
Štvrťfinále (3. zápas) |
9:4 25.04.2016 19:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
1
FBC KNM - Delfíny
Semifinále (1. zápas) |
13:6 02.05.2016 18:15 |
|
1
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
Semifinále (1. zápas) |
4:7 02.05.2016 19:30 |
|
1
Delfíny - FBC KNM
Semifinále (2. zápas) |
5:10 09.05.2016 20:00 |
|
1
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
Semifinále (2. zápas) |
3:8 09.05.2016 18:30 |
|
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
Semifinále (3. zápas) |
3:10 16.05.2016 19:45 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
Finále (1. zápas) |
7:4 23.05.2016 19:45 |
|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
Finále (2. zápas) |
3:8 01.06.2016 19:45 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - Delfíny
o 3. miesto (1. zápas) |
7:5 30.05.2016 19:45 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Delfíny - FBC MEDVEDE Team ZA
1. kolo |
12:5 12.10.2015 17:00 |
|
1
FBC PB Puschkin - F.E.R.T.
1. kolo |
13:2 12.10.2015 18:15 |
|
1
Unihoc Žirafa - FBK Panthers
1. kolo |
6:8 12.10.2015 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - KIA ENGINE Team
1. kolo |
3:5 14.10.2015 18:00 |
|
1
TUČNIACI - Globesy Wizards
1. kolo |
9:6 14.10.2015 19:15 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Delfíny - FBC PB Puschkin
2. kolo |
10:5 19.10.2015 18:15 |
|
1
F.E.R.T. - Unihoc Žirafa
2. kolo |
4:20 19.10.2015 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
2. kolo |
3:7 21.10.2015 18:00 |
|
FBK Panthers - FBC Bypass Púchov
2. kolo |
5:7 21.10.2015 19:15 |
|
Globesy Wizards - FBC KNM
2. kolo |
7:11 02.11.2015 19:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - Delfíny
3. kolo |
9:5 26.10.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - FBC MEDVEDE Team ZA
3. kolo |
7:6 26.10.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - FBK Panthers
3. kolo |
11:0 28.10.2015 19:15 |
|
FBC Bypass Púchov - F.E.R.T.
3. kolo |
14:4 04.11.2015 18:00 |
|
FBC KNM - KIA ENGINE Team
3. kolo |
5:4 04.11.2015 19:15 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - Globesy Wizards
4. kolo |
9:9 19.10.2015 17:00 |
|
Delfíny - FBC Bypass Púchov
4. kolo |
6:4 02.11.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - Unihoc Žirafa
4. kolo |
12:6 02.11.2015 18:15 |
|
F.E.R.T. - TUČNIACI
4. kolo |
3:7 11.11.2015 18:00 |
|
FBK Panthers - FBC KNM
4. kolo |
4:10 11.11.2015 19:15 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - F.E.R.T.
5. kolo |
14:2 26.10.2015 19:30 |
|
Globesy Wizards - KIA ENGINE Team
5. kolo |
5:6 28.10.2015 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC MEDVEDE Team ZA
5. kolo |
6:5 09.11.2015 17:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC PB Puschkin
5. kolo |
4:11 09.11.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - Delfíny
5. kolo |
6:8 09.11.2015 19:30 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Delfíny - FBC KNM
6. kolo |
11:14 16.11.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - TUČNIACI
6. kolo |
5:0 kont. 16.11.2015 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
6. kolo |
14:2 16.11.2015 19:30 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - KIA ENGINE Team
6. kolo |
7:8 18.11.2015 18:00 |
|
FBK Panthers - Globesy Wizards
6. kolo |
5:10 18.11.2015 19:15 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Globesy Wizards - F.E.R.T.
7. kolo |
8:3 23.11.2015 17:00 |
|
FBC KNM - FBC PB Puschkin
7. kolo |
9:5 23.11.2015 18:15 |
|
1
TUČNIACI - Unihoc Žirafa
7. kolo |
10:8 23.11.2015 19:30 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC MEDVEDE Team ZA
7. kolo |
3:8 25.11.2015 18:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBK Panthers
7. kolo |
12:5 25.11.2015 19:15 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - TUČNIACI
8. kolo |
3:6 30.11.2015 18:15 |
|
Delfíny - Globesy Wizards
8. kolo |
6:9 30.11.2015 19:30 |
|
F.E.R.T. - KIA ENGINE Team
8. kolo |
5:10 02.12.2015 18:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBK Panthers
8. kolo |
5:4 02.12.2015 19:20 |
|
Unihoc Žirafa - FBC KNM
8. kolo |
3:8 19.01.2016 19:15 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Panthers - F.E.R.T.
9. kolo |
8:9 07.12.2015 17:00 |
|
Globesy Wizards - FBC PB Puschkin
9. kolo |
8:7 07.12.2015 18:15 |
|
TUČNIACI - FBC MEDVEDE Team ZA
9. kolo |
10:6 07.12.2015 19:30 |
|
FBC KNM - FBC Bypass Púchov
9. kolo |
9:5 09.12.2015 18:00 |
|
KIA ENGINE Team - Delfíny
9. kolo |
10:12 09.12.2015 19:15 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - F.E.R.T.
10. kolo |
4:3 14.12.2015 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - KIA ENGINE Team
10. kolo |
7:4 14.12.2015 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - Globesy Wizards
10. kolo |
7:6 14.12.2015 19:30 |
|
Delfíny - FBK Panthers
10. kolo |
18:4 16.12.2015 18:00 |
|
TUČNIACI - FBC KNM
10. kolo |
9:5 16.12.2015 19:15 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC KNM - FBC MEDVEDE Team ZA
11. kolo |
9:3 30.11.2015 17:00 |
|
Globesy Wizards - FBC Bypass Púchov
11. kolo |
4:5 21.12.2015 17:00 |
|
FBK Panthers - FBC PB Puschkin
11. kolo |
2:12 21.12.2015 18:15 |
|
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
11. kolo |
8:11 21.12.2015 19:30 |
|
F.E.R.T. - Delfíny
11. kolo |
oboj. kont. 14.03.2016 17:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - Delfíny
12. kolo |
8:7 11.01.2016 17:00 |
|
F.E.R.T. - FBC PB Puschkin
12. kolo |
3:10 11.01.2016 18:15 |
|
Globesy Wizards - TUČNIACI
12. kolo |
4:5 11.01.2016 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - FBC Bypass Púchov
12. kolo |
3:5 13.01.2016 18:00 |
|
FBK Panthers - Unihoc Žirafa
12. kolo |
9:14 13.01.2016 19:15 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - F.E.R.T.
13. kolo |
14:7 18.01.2016 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - Delfíny
13. kolo |
6:5 18.01.2016 18:15 |
|
FBC Bypass Púchov - FBK Panthers
13. kolo |
7:8 18.01.2016 19:30 |
|
TUČNIACI - KIA ENGINE Team
13. kolo |
9:7 20.01.2016 18:00 |
|
FBC KNM - Globesy Wizards
13. kolo |
16:7 20.01.2016 19:15 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - FBC KNM
14. kolo |
3:3 25.01.2016 17:00 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC PB Puschkin
14. kolo |
6:2 25.01.2016 18:15 |
|
1
Delfíny - Unihoc Žirafa
14. kolo |
4:15 27.01.2016 18:00 |
|
1
F.E.R.T. - FBC Bypass Púchov
14. kolo |
11:11 27.01.2016 19:15 |
|
FBK Panthers - TUČNIACI
14. kolo |
6:15 08.02.2016 17:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC PB Puschkin
15. kolo |
6:8 01.02.2016 18:15 |
|
FBC Bypass Púchov - Delfíny
15. kolo |
7:11 01.02.2016 19:30 |
|
TUČNIACI - F.E.R.T.
15. kolo |
12:7 03.02.2016 18:00 |
|
FBC KNM - FBK Panthers
15. kolo |
12:4 03.02.2016 19:15 |
|
Globesy Wizards - FBC MEDVEDE Team ZA
15. kolo |
15:5 04.04.2016 17:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Delfíny - TUČNIACI
16. kolo |
7:16 25.01.2016 19:30 |
|
FBC PB Puschkin - FBC Bypass Púchov
16. kolo |
12:2 08.02.2016 18:15 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - Unihoc Žirafa
16. kolo |
7:12 08.02.2016 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - Globesy Wizards
16. kolo |
3:10 10.02.2016 18:00 |
|
F.E.R.T. - FBC KNM
16. kolo |
2:16 10.02.2016 19:15 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - FBC MEDVEDE Team ZA
17. kolo |
13:8 17.02.2016 18:00 |
|
Globesy Wizards - FBK Panthers
17. kolo |
7:5 17.02.2016 19:15 |
|
FBC KNM - Delfíny
17. kolo |
0:5 kont. 30.03.2016 17:00 |
|
TUČNIACI - FBC PB Puschkin
17. kolo |
4:14 30.03.2016 18:15 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
17. kolo |
5:10 30.03.2016 19:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC Bypass Púchov
18. kolo |
10:7 22.02.2016 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - FBC KNM
18. kolo |
8:17 22.02.2016 18:15 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
18. kolo |
6:7 22.02.2016 19:30 |
|
F.E.R.T. - Globesy Wizards
18. kolo |
1:8 24.02.2016 18:00 |
|
FBK Panthers - KIA ENGINE Team
18. kolo |
8:13 24.02.2016 19:30 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Globesy Wizards - Delfíny
19. kolo |
5:0 kont. 29.02.2016 17:00 |
|
TUČNIACI - FBC Bypass Púchov
19. kolo |
4:5 29.02.2016 18:15 |
|
FBC KNM - Unihoc Žirafa
19. kolo |
12:6 29.02.2016 19:30 |
|
FBK Panthers - FBC MEDVEDE Team ZA
19. kolo |
6:5 02.03.2016 18:00 |
|
KIA ENGINE Team - F.E.R.T.
19. kolo |
11:4 02.03.2016 19:15 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC MEDVEDE Team ZA - TUČNIACI
20. kolo |
7:9 07.03.2016 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - Globesy Wizards
20. kolo |
4:10 07.03.2016 18:15 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC KNM
20. kolo |
6:8 07.03.2016 19:30 |
|
Delfíny - KIA ENGINE Team
20. kolo |
10:10 09.03.2016 18:00 |
|
F.E.R.T. - FBK Panthers
20. kolo |
10:4 09.03.2016 19:15 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
F.E.R.T. - FBC MEDVEDE Team ZA
21. kolo |
7:4 19.01.2016 18:00 |
|
KIA ENGINE Team - FBC PB Puschkin
21. kolo |
8:11 14.03.2016 18:15 |
|
Globesy Wizards - Unihoc Žirafa
21. kolo |
4:7 14.03.2016 19:30 |
|
FBK Panthers - Delfíny
21. kolo |
16:11 16.03.2016 18:00 |
|
FBC KNM - TUČNIACI
21. kolo |
7:6 16.03.2016 19:15 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - KIA ENGINE Team
22. kolo |
9:7 21.03.2016 17:00 |
|
FBC PB Puschkin - FBK Panthers
22. kolo |
11:8 21.03.2016 18:15 |
|
FBC MEDVEDE Team ZA - FBC KNM
22. kolo |
2:5 21.03.2016 19:30 |
|
Delfíny - F.E.R.T.
22. kolo |
10:8 23.03.2016 18:00 |
|
1
FBC Bypass Púchov - Globesy Wizards
22. kolo |
6:10 23.03.2016 19:15 |