Myslím, že LuCOLAško COLAjčiak by mal radšej "geniálny".

Pridané: 18.01.12 19:51.

možno,že aj geniálne análny...:D:D:D

Pridané: 18.01.12 19:54.

Aj odvetné stretnutie lídra súťaže a obhajcu titulu UNIHOC Žirafy proti, aktuálne druhému, Grasshoppersu Jr. bolo vyrovnané. Vzhľadom na oklieštené zostavy na oboch stranách sa hral svižný a aj relatívne zaujímavý florbal. Žirafy viedli na začiatku 9.minúty už o dva góly – 0:2. Avšak kobylky sa veľmi rýchlo dostali do hry. V 10.16 znížili ešte vďaka presne kopnutému vlastnému gólu Hulína. Ale o 11sekúnd už dali „regulárny“ gól a bolo 2:2. Do prvej sirény sa ešte ujali tesného vedenia žirafy a za stavu 2:3 začínalo aj druhé dejstvo. Netrvalo dlho a domáci po druhýkrát zrovnali gólový krok – 3:3. Potom prišla 21.minúta, počas ktorej sa skóre menilo až dvakrát. V priebehu štyroch sekúnd!!! vyrobili žirafy dva strelecké zápisy a na tabuli svietilo 3:5. Namiesto navýšenia rozdielu prišli, úplne nepochopiteľne, hluché momenty a kobylky trestali. Od 28.minúty sa začínalo odznova – 5:5. 4sekundy pred ďalšou prestávkou sa opakoval scenár z prvej tretiny a žirafy sa opäť ujali tesného vedenia 5:6. Aj v poslednej štvrťhodinke sa priebeh zhodoval s dovtedajším dejstvom. Žirafy viedli o dva, kobylky po štvrtýkrát vyrovnali, 37.minúta – 7:7. Do konca sa skóre menilo dvakrát, zhodne na každej strane, na definitívnych 8:8. Deľba bodov je asi spravodlivá. Kobylky ťažili z nepríjemných striel z väčšej vzdialenosti, ktoré občasnému brankárovi Škorvánkovi vôbec „nechutili“. Naopak žirafy nevyužili viaceré 100% príležitosti, trestuhodne ich zahadzoval predovšetkým agilný Lajčiak. Na špici tabuľky sa tak nič nemení. UNIHOC je stále bez prehry a s päťbodovým náskokom vedie práve pred „juniorskými“ kobylkami, ktoré ale majú zápas k dobru.

Pridané: 18.01.12 19:35.