Play-off
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
Semifinále (1. zápas) |
20:9 03.06.2019 19:30 |
|
FBC PEPEK TEAM - BOMBERS
Semifinále (1. zápas) |
9:6 03.06.2019 18:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
Semifinále (2. zápas) |
5:13 10.06.2019 18:00 |
|
BOMBERS - FBC PEPEK TEAM
Semifinále (2. zápas) |
4:8 10.06.2019 19:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC PEPEK TEAM
Finále (1. zápas) |
12:6 24.06.2019 19:30 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - FBC Bypass Púchov
o 3. miesto (1. zápas) |
12:9 24.06.2019 18:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Oravské Páľenky - Unihoc Žirafa
1. kolo |
0:5 kont. 22.10.2018 00:00 |
|
FBC FOFO - FBC PEPEK TEAM
1. kolo |
5:10 22.10.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - BOMBERS
1. kolo |
6:13 11.02.2019 17:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - Oravské Páľenky
2. kolo |
5:10 22.10.2018 20:00 |
|
FBC PEPEK TEAM - Unihoc Žirafa
2. kolo |
3:8 29.10.2018 17:30 |
|
FBC FOFO - FBC Bypass Púchov
2. kolo |
10:6 29.10.2018 20:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - FBC PEPEK TEAM
3. kolo |
11:10 05.11.2018 17:30 |
|
Oravské Páľenky - FBC FOFO
3. kolo |
12:4 05.11.2018 18:45 |
|
Unihoc Žirafa - BOMBERS
3. kolo |
12:6 05.11.2018 20:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - BOMBERS
4. kolo |
9:17 12.11.2018 17:30 |
|
FBC Bypass Púchov - Oravské Páľenky
4. kolo |
3:12 12.11.2018 18:45 |
|
FBC FOFO - Unihoc Žirafa
4. kolo |
15:24 13.03.2019 19:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
5. kolo |
12:3 29.10.2018 18:45 |
|
BOMBERS - FBC FOFO
5. kolo |
12:5 19.11.2018 18:45 |
|
Oravské Páľenky - FBC PEPEK TEAM
5. kolo |
0:5 kont. 11.02.2019 18:45 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - FBC FOFO
6. kolo |
11:5 26.11.2018 17:30 |
|
BOMBERS - FBC Bypass Púchov
6. kolo |
14:10 26.11.2018 18:45 |
|
Unihoc Žirafa - Oravské Páľenky
6. kolo |
7:11 26.11.2018 20:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC PEPEK TEAM
7. kolo |
10:9 s.n. 03.12.2018 17:30 |
|
Oravské Páľenky - BOMBERS
7. kolo |
7:6 s.n. 03.12.2018 18:45 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC FOFO
7. kolo |
12:6 03.12.2018 20:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - FBC Bypass Púchov
8. kolo |
22:8 19.11.2018 17:30 |
|
FBC FOFO - Oravské Páľenky
8. kolo |
5:0 kont. 10.12.2018 18:45 |
|
BOMBERS - Unihoc Žirafa
8. kolo |
5:15 18.02.2019 18:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - FBC PEPEK TEAM
9. kolo |
6:9 17.12.2018 17:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC FOFO
9. kolo |
7:5 17.12.2018 18:45 |
|
Oravské Páľenky - FBC Bypass Púchov
9. kolo |
0:5 kont. 17.12.2018 20:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - Oravské Páľenky
10. kolo |
5:0 kont. 25.02.2019 00:00 |
|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
10. kolo |
3:16 25.02.2019 18:00 |
|
FBC FOFO - BOMBERS
10. kolo |
15:13 25.02.2019 19:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - Unihoc Žirafa
11. kolo |
7:18 18.03.2019 18:00 |
|
FBC FOFO - FBC PEPEK TEAM
11. kolo |
5:11 18.03.2019 19:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - FBC Bypass Púchov
12. kolo |
15:13 01.04.2019 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC FOFO
12. kolo |
5:0 kont. 29.05.2019 18:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - Unihoc Žirafa
13. kolo |
7:11 25.03.2019 18:00 |
|
FBC FOFO - BOMBERS
13. kolo |
11:13 08.04.2019 19:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
BOMBERS - FBC PEPEK TEAM
14. kolo |
12:19 11.03.2019 18:00 |
|
FBC Bypass Púchov - FBC FOFO
14. kolo |
10:5 11.03.2019 19:30 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - FBC Bypass Púchov
15. kolo |
9:4 20.05.2019 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - BOMBERS
15. kolo |
0:5 kont. 27.05.2019 19:30 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - FBC FOFO
16. kolo |
13:3 15.04.2019 18:00 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Bypass Púchov
16. kolo |
16:4 15.04.2019 19:30 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - BOMBERS
17. kolo |
9:8 29.04.2019 18:00 |
|
FBC FOFO - Unihoc Žirafa
17. kolo |
2:19 29.04.2019 19:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC PEPEK TEAM
18. kolo |
10:6 06.05.2019 18:00 |
|
BOMBERS - FBC FOFO
18. kolo |
16:10 06.05.2019 19:30 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC PEPEK TEAM - BOMBERS
19. kolo |
8:15 13.05.2019 18:00 |
|
FBC FOFO - FBC Bypass Púchov
19. kolo |
5:11 27.05.2019 18:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Bypass Púchov - FBC PEPEK TEAM
20. kolo |
6:12 18.02.2019 19:30 |
|
BOMBERS - Unihoc Žirafa
20. kolo |
13:18 20.05.2019 18:00 |