Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - FBC Puschkin
Štvrťfinále (1. zápas) |
11:9 30.04.2013 19:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (1. zápas) |
12:8 02.05.2013 18:30 |
|
Grasshoppers Dorast - Hoteláci
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:5 02.05.2013 19:45 |
|
Unihoc Žirafa - SALORA
Štvrťfinále (1. zápas) |
17:7 03.05.2013 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - GRASSHOPPERS JUNIORI
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:15 15.05.2013 19:00 |
|
SALORA - Unihoc Žirafa
Štvrťfinále (2. zápas) |
3:7 09.05.2013 18:30 |
|
FBC Puschkin - TUČNIACI
Štvrťfinále (2. zápas) |
10:6 14.05.2013 19:30 |
|
Hoteláci - Grasshoppers Dorast
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:7 10.05.2013 17:00 |
|
Unihoc Žirafa - SALORA
Štvrťfinále (3. zápas) |
8:4 21.05.2013 18:15 |
|
Grasshoppers Dorast - Hoteláci
Štvrťfinále (3. zápas) |
7:4 16.05.2013 19:45 |
|
TUČNIACI - FBC Puschkin
Štvrťfinále (3. zápas) |
6:10 17.05.2013 17:00 |
|
FBC Puschkin - TUČNIACI
Štvrťfinále (4. zápas) |
8:13 21.05.2013 19:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - KIA ENGINE Team
Štvrťfinále (3. zápas) |
9:8 p.p. 22.05.2013 18:30 |
|
FBC Puschkin - TUČNIACI
Štvrťfinále (5. zápas) |
8:4 22.05.2013 19:45 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - FBC Puschkin
Semifinále (1. zápas) |
8:5 29.05.2013 18:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Grasshoppers Dorast
Semifinále (1. zápas) |
13:10 29.05.2013 19:45 |
|
FBC Puschkin - Unihoc Žirafa
Semifinále (2. zápas) |
5:10 30.05.2013 18:30 |
|
Grasshoppers Dorast - GRASSHOPPERS JUNIORI
Semifinále (2. zápas) |
5:9 30.05.2013 19:45 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Puschkin
Semifinále (3. zápas) |
16:5 19.06.2013 18:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Grasshoppers Dorast
Semifinále (3. zápas) |
16:6 05.06.2013 19:45 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - GRASSHOPPERS JUNIORI
Finále (1. zápas) |
8:2 24.06.2013 19:00 |
|
Unihoc Žirafa - GRASSHOPPERS JUNIORI
Finále (2. zápas) |
8:2 25.06.2013 18:15 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Unihoc Žirafa
Finále (3. zápas) |
5:1 26.06.2013 19:45 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Unihoc Žirafa
Finále (4. zápas) |
6:2 27.06.2013 19:45 |
|
Unihoc Žirafa - GRASSHOPPERS JUNIORI
Finále (5. zápas) |
4:3 p.p. 01.07.2013 19:00 |
o 3. miesto
Zápas | ||
---|---|---|
Grasshoppers Dorast - FBC Puschkin
o 3. miesto (1. zápas) |
5:9 26.06.2013 18:30 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - GRASSHOPPERS JUNIORI
1. kolo |
0:14 11.10.2012 19:45 |
|
TUČNIACI - FBC Puschkin
1. kolo |
4:7 12.10.2012 17:00 |
|
SALORA - Unihoc Žirafa
1. kolo |
5:7 05.12.2012 18:45 |
|
1
Hoteláci - Grasshoppers Dorast
1. kolo |
0:5 kont. 06.12.2012 19:45 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hoteláci - KIA ENGINE Team
2. kolo |
8:6 16.10.2012 19:30 |
|
Grasshoppers Dorast - Unihoc Žirafa
2. kolo |
8:5 17.10.2012 18:45 |
|
FBC Puschkin - SALORA
2. kolo |
8:2 19.10.2012 17:00 |
|
1
GRASSHOPPERS JUNIORI - TUČNIACI
2. kolo |
15:6 06.12.2012 18:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - Grasshoppers Dorast
3. kolo |
7:4 22.10.2012 17:15 |
|
TUČNIACI - Hoteláci
3. kolo |
11:5 23.10.2012 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Puschkin
3. kolo |
7:2 24.10.2012 18:45 |
|
SALORA - GRASSHOPPERS JUNIORI
3. kolo |
1:7 25.10.2012 19:45 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
4. kolo |
15:6 30.10.2012 19:30 |
|
Hoteláci - SALORA
4. kolo |
7:5 06.11.2012 19:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Unihoc Žirafa
4. kolo |
4:5 07.11.2012 18:45 |
|
Grasshoppers Dorast - FBC Puschkin
4. kolo |
8:6 08.11.2012 19:45 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SALORA - KIA ENGINE Team
5. kolo |
4:11 13.11.2012 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - Hoteláci
5. kolo |
22:4 14.11.2012 18:45 |
|
FBC Puschkin - GRASSHOPPERS JUNIORI
5. kolo |
5:5 15.11.2012 18:30 |
|
TUČNIACI - Grasshoppers Dorast
5. kolo |
7:7 15.11.2012 19:45 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - SALORA
6. kolo |
10:2 09.11.2012 17:00 |
|
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
6. kolo |
8:11 21.11.2012 18:45 |
|
Grasshoppers Dorast - GRASSHOPPERS JUNIORI
6. kolo |
0:5 kont. 22.11.2012 19:45 |
|
Hoteláci - FBC Puschkin
6. kolo |
3:7 23.11.2012 17:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Puschkin - KIA ENGINE Team
7. kolo |
7:9 27.11.2012 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
7. kolo |
10:5 28.11.2012 18:45 |
|
SALORA - Grasshoppers Dorast
7. kolo |
2:5 29.11.2012 19:45 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Hoteláci
7. kolo |
8:5 30.11.2012 17:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - FBC Puschkin
8. kolo |
7:2 19.12.2012 18:45 |
|
KIA ENGINE Team - GRASSHOPPERS JUNIORI
8. kolo |
2:7 20.12.2012 18:30 |
|
Hoteláci - Grasshoppers Dorast
8. kolo |
4:9 20.12.2012 19:45 |
|
SALORA - Unihoc Žirafa
8. kolo |
2:10 26.02.2013 19:30 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hoteláci - KIA ENGINE Team
9. kolo |
3:2 04.12.2012 19:30 |
|
FBC Puschkin - SALORA
9. kolo |
15:2 11.12.2012 19:30 |
|
Grasshoppers Dorast - Unihoc Žirafa
9. kolo |
3:6 12.12.2012 18:45 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - TUČNIACI
9. kolo |
8:6 13.12.2012 19:45 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - Hoteláci
10. kolo |
11:6 08.01.2013 19:30 |
|
SALORA - GRASSHOPPERS JUNIORI
10. kolo |
2:17 10.01.2013 18:30 |
|
KIA ENGINE Team - Grasshoppers Dorast
10. kolo |
5:6 10.01.2013 19:45 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Puschkin
10. kolo |
8:6 11.01.2013 17:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
11. kolo |
6:13 15.01.2013 19:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Unihoc Žirafa
11. kolo |
3:3 16.01.2013 18:45 |
|
Grasshoppers Dorast - FBC Puschkin
11. kolo |
3:1 17.01.2013 19:45 |
|
Hoteláci - SALORA
11. kolo |
6:5 18.01.2013 17:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SALORA - KIA ENGINE Team
12. kolo |
3:6 22.01.2013 19:30 |
|
FBC Puschkin - GRASSHOPPERS JUNIORI
12. kolo |
4:5 23.01.2013 18:45 |
|
TUČNIACI - Grasshoppers Dorast
12. kolo |
5:7 24.01.2013 19:45 |
|
1
Unihoc Žirafa - Hoteláci
12. kolo |
9:6 06.02.2013 18:45 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - SALORA
13. kolo |
10:5 29.01.2013 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
13. kolo |
9:10 30.01.2013 18:45 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Grasshoppers Dorast
13. kolo |
4:3 31.01.2013 19:45 |
|
Hoteláci - FBC Puschkin
13. kolo |
8:4 05.02.2013 19:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Puschkin - KIA ENGINE Team
14. kolo |
11:4 12.02.2013 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
14. kolo |
7:6 13.02.2013 18:45 |
|
SALORA - Grasshoppers Dorast
14. kolo |
2:8 14.02.2013 19:45 |
|
1
GRASSHOPPERS JUNIORI - Hoteláci
14. kolo |
21.02.2013 19:45
pridať výsledok |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Hoteláci
14. kolo |
8:6 21.03.2013 19:45 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - FBC Puschkin
15. kolo |
6:10 19.02.2013 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - GRASSHOPPERS JUNIORI
15. kolo |
4:7 27.02.2013 18:45 |
|
Hoteláci - Grasshoppers Dorast
15. kolo |
2:4 28.02.2013 19:45 |
|
SALORA - Unihoc Žirafa
15. kolo |
3:16 03.04.2013 19:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hoteláci - KIA ENGINE Team
16. kolo |
5:7 21.02.2013 19:45 |
|
Grasshoppers Dorast - Unihoc Žirafa
16. kolo |
1:1 20.03.2013 19:00 |
|
2
FBC Puschkin - SALORA
16. kolo |
6:1 22.03.2013 17:00 |
|
1
GRASSHOPPERS JUNIORI - TUČNIACI
16. kolo |
12:5 18.04.2013 19:45 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
SALORA - GRASSHOPPERS JUNIORI
17. kolo |
5:6 05.03.2013 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - FBC Puschkin
17. kolo |
7:3 06.03.2013 18:45 |
|
KIA ENGINE Team - Grasshoppers Dorast
17. kolo |
4:4 07.03.2013 19:45 |
|
TUČNIACI - Hoteláci
17. kolo |
9:1 19.03.2013 19:30 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hoteláci - SALORA
18. kolo |
9:2 12.03.2013 19:30 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Unihoc Žirafa
18. kolo |
3:3 13.03.2013 18:45 |
|
Grasshoppers Dorast - FBC Puschkin
18. kolo |
5:11 14.03.2013 18:30 |
|
KIA ENGINE Team - TUČNIACI
18. kolo |
7:10 14.03.2013 19:45 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Unihoc Žirafa - Hoteláci
19. kolo |
13:5 27.03.2013 17:45 |
|
TUČNIACI - Grasshoppers Dorast
19. kolo |
4:2 27.03.2013 19:00 |
|
FBC Puschkin - GRASSHOPPERS JUNIORI
19. kolo |
7:10 04.04.2013 19:45 |
|
SALORA - KIA ENGINE Team
19. kolo |
3:4 16.04.2013 19:30 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
TUČNIACI - SALORA
20. kolo |
13:2 09.04.2013 19:30 |
|
KIA ENGINE Team - Unihoc Žirafa
20. kolo |
7:18 10.04.2013 19:00 |
|
Grasshoppers Dorast - GRASSHOPPERS JUNIORI
20. kolo |
6:9 11.04.2013 19:45 |
|
Hoteláci - FBC Puschkin
20. kolo |
13:6 12.04.2013 17:00 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Puschkin - KIA ENGINE Team
21. kolo |
6:5 23.04.2013 19:30 |
|
Unihoc Žirafa - TUČNIACI
21. kolo |
12:5 24.04.2013 19:00 |
|
GRASSHOPPERS JUNIORI - Hoteláci
21. kolo |
5:6 25.04.2013 18:30 |
|
SALORA - Grasshoppers Dorast
21. kolo |
2:5 25.04.2013 19:45 |