Povedali o zápase (1)

Trénované mladé kobylky si môžu spytovať svedomie. Proti výrazne oslabenému úradujúcemu majstrovi „dokonale“ pokazili záver zápasu a stratili isté víťazstvo. To sa síce začalo rodiť už od úvodu, avšak ani trojgólové vedenie v 19. minúte Grasshoppersu nestačilo. Po dvoch tretinách však bolo už „iba“ 3:4. Naťahovanie o výsledok pokračovalo aj v poslednej štvrťhodinke. Ale keď kobylky zvyšovali v 41. minúte na 4:6 zdalo sa, že je rozhodnuté. Opak bol pravdou. Po heroickom závere sa žirafám podarilo najskôr znížiť a necelé tri minúty pred záverečnou sirénou aj vyrovnať „gólový“ krok. Bolo to prvýkrát, keď bol stav nerozhodný. V predĺžení bol zvrat dokonaný. Po individuálnom prieniku skóroval spoza brániaceho hráča Mokoš a zabezpečil žirafám víťazstvo. Nemalou mierou sa pričinil aj perfektne chytajúci „hráč“ Krško, hetrikom sa blysol Plaskura, dva góly si pripísal aj sviatočný strelec Stránsky.

Pridané: 16.06.11 00:18.